Štýlové chaty s maximálnym súkromím

Chaty Ďumbierky sú situované v nádhernom horskom prostredí Nízkych Tatier, v pokojnej časti malebnej obce Mýto pod Ďumbierom, nad ktorou sa týčia štíty vrchov Chopok (2024 m n. m.) a Ďumbier (2043 m n.m.). Ideálna poloha chát v tichej lokalite v blízkosti vyhľadávaného lyžiarskeho strediska Ski centrum Mýto je zárukou dovolenky plnej aktívneho oddychu, rekreácie a širokých možností turistiky. Len niekoľko metrov od chát sú Vám k dispozícii aj služby menšieho lyžiarskeho vleku, ktorý je svojím nenáročným svahom vhodný najmä pre lyžiarov začiatočníkov a deti. Príjemnú atmosféru ubytovania umocňuje rovnako čistý horský vzduch, okolitá prekrásna príroda Národného parku Nízke Tatry ako aj bystrina Štiavnička, pretekajúca v blízkosti chát.

Našim hosťom ponúkame celoročne nadštandardné ubytovanie v 2 vkusne a moderne zariadených novopostavených samostatných chatách, ktoré jednotlivo disponujú kapacitou pre 6 až 9 osôb. Celková kapacita ubytovania tak predstavuje až 18 osôb.

Interiér oboch chát je prispôsobený maximálnemu pohodliu a komfortu hostí. Veríme preto, že uspokojíme potreby aj tých najnáročnejších klientov. V každej z chát sú Vám na poschodí k dispozícii 3 samostatné dvojlôžkové spálne s manželskou posteľou, v ktorých máte možnosť využiť vždy jednu prístelku. Pri izbách nechýba komfortná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Dve z týchto izieb sú navyše vybavené aj balkónom. Prízemie každej chaty je tvorené priestrannou spoločenskou miestnosťou s krbom, LCD televízorom, CD/DVD prehrávačom s východom na veľkú záhradnú terasu s možnosťou pohodlného posedenia. Spoločenská miestnosť je zároveň prepojená s jedálenskou časťou a kompletne vybavenou kuchyňou vhodnou na plnohodnotnú prípravu vlastného stravovania. Využívať v nej môžete varnú sklokeramickú dosku, elektrickú rúru, mikrovlnnú rúru, chladničku s mrazničkou, rýchlovarnú kanvicu, hriankovač a fritézu. Súčasťou prízemia chát je taktiež vstupná chodba s veľkým šatníkom a ďalšia samostatná toaleta.

Príjemne oddýchnuť a relaxovať môžu ubytovaní hostia v bazéniku pre 8 ľudí s vyhrievanou vodou až na 37 - 39°C. Použitie bazénu rozveseľuje myseľ a umocňuje pocit sviežosti a čistoty, zlepšuje metabolizmus a vzhľad pokožky, zvyšuje imunitu organizmu, podporuje relaxáciu a odbúrava stres. Horúci kúpeľ a následné ochladenie v ochladzovacom bazéne s teplotou vody cca 9 - 12°C má priaznivý vplyv na prevenciu chrípky a prechladnutia.

Pripravený tu pre Vás máme rovnako zastrešený altánok s posedením s možnosťou opekania a grilovania. Súčasťou veľkého areálu chát je taktiež detské ihrisko s pieskoviskom, hojdačkami, šmýkačkou a inými atrakciami pre deti. Pre parkovanie Vašich áut môžete využívať veľkú parkovaciu plochu pred chatami, resp. garáž s odkladacím priestorom na lyže.

Ubytovanie hostí je možné od 14:00 hod., odubytovanie do 10:00 hod. Tešíme sa na Vás.