Len 400 m od lyžiarskeho strediska!

Chata u Mrakyho sa nachádza v krásnom horskom prostredí Oravskej Magury, vo vzdialenosti len 400 metrov od zjazdoviek lyžiarskeho strediska SKI PARK Kubínska hoľa. Toto športové stredisko však nie je jediným, čo by sme Vám počas Vášho pobytu odporúčali vyskúšať, nakoľko Orava ponúka okrem bohatých možností turistiky aj množstvo kultúrnych a historických pamiatok. V lete si tu užijete príjemné prechádzky, horské a cyklistické túry, hubárčenie alebo rybárčenie. Naopak v zime si skvelo zalyžujete a deti tu prežijú nezabudnuteľnú sánkovačku. Okresné mesto Dolný Kubín, vzdialené necelé 4 kilometre od chaty, ponúka hosťom nový moderný aquapark AquaRelax, ako aj múzeá a pestrý kultúrny život. Milovníkom histórie a kultúry odporúčame rovnako návštevu Oravského hradu alebo Múzea oravskej dediny v Zuberci. Ak máte radi adrenalínovú zábavu, nenechajte si ujsť ani jazdu na tanku v Podbieli alebo splavovanie rieky Orava na raftových člnoch.

Ponúkame Vám ubytovanie v útulnej dvojpodlažnej chate s celkovou kapacitou pre 10 osôb. Prízemie objektu tvorí obývacia časť s televízorom so satelitom, CD/DVD prehrávačom, rádiom a veľkou sedacou súpravou pri krbe, ktorý celú chatu príjemne vyhrieva a poskytuje tú pravú atmosféru pre oddych a relax. Obývacia časť chaty je súčasne prepojená s plne vybavenou kuchynkou (dvojplatnička, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra a rýchlovarná kanvica) s jedálenským posedením. Prízemie ubytovania dopĺňa kúpeľňa s toaletou. Poschodie chaty tvoria dve spálne, 3-lôžková a 4-lôžková izba, pričom jedna z nich disponuje balkónom s pekným výhľadom na okolitú prírodu. V obidvoch izbách na Vás čakajú pohodlné postele s voňavou posteľnou bielizňou. V cípe chaty je umiestnená ďalšia 3-lôžková izba.

Pri chate je hosťom k dispozícii príjemné vonkajšie posedenie s ohniskom a kotlíkom na varenie gulášu či kapustnice. Vaše bicykle či lyže si môžete bezpečne uschovať v lyžiarni. Parkovanie 3 áut je možné priamo pri ubytovaní.

Chata u Mrakyho je priam ideálnou voľbou pre pobyt rodiniek s deťmi a milovníkov zimných športov. Ak túžite po pokojnej dovolenke v nádhernom oravskom prostredí, kde to priam dýcha tradíciami a privítajú Vás milí a otvorení ľudia, srdečne Vás pozývame! Prídete k nám ako hostia a odídete ako naši priatelia.


Preferujeme: Rodiny s deťmi