Chata so saunou pod Kubínskou hoľou

Naša Chata Lampášik sa nachádza v stredoslovenskom meste Dolný Kubín v rázovitom regióne Orava. Je situovaná priamo pod strediskom Ski Park Kubínska hoľa, ktoré ponúka množstvo atrakcií v letnej aj v zimnej sezóne.

Celoročne Vás radi privítame v dvoch samostatných apartmánoch s celkovou kapacitou až pre 16 osôb. Oba apartmány sú rovnako vybavené. V dvoch spálňach sa pohodlne vyspíte na manželskej a samostatnej posteli. Jedna spálňa disponuje balkónom. V obývacej miestnosti sa nachádza rozkladací gauč, ktorý poslúži ako ďalšie dve lôžka. Okrem toho tu nájdete televízor, jedálenské posedenie, krb a druhý balkón. Plne vybavená kuchyňa obsahuje elektrický sporák, elektrickú rúru, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku, mrazničku, kávovar a umývačku riadu.

Kúpeľňa disponuje sprchovacím kútom a toaletou. V chodbe sa nachádza spoločná sauna pre oba apartmány, do ktorej má každý apartmán samostatný vstup. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. V exteriéri chaty na Vás čaká altán s posedením. Na grile si tu pripravíte chutné jedlá alebo sa len tak zohrejete pri ohnisku. Keďže myslíme na lyžiarov, pre uschovanie lyží sme si pre nich pripravili samostatnú miestnosť so sušiakmi na lyžiarky. S parkovaním si nemusíte robiť starosti, až 5 áut pohodlne zaparkujete priamo pri objekte.

Pokiaľ si pre Vašu dovolenku vyberiete Chatu Lampášik, určite neoľutujete. Nielenže si skvele oddýchnete, super zážitky si odnesiete aj z výletov po okolí. V Párnici - Kraľovany zažijete rafting, na koňoch si zajazdíte v jazdeckom klube Saledos a pravý adrenalín na Vás čaká na Zipline Kubínska. Ak patríte medzi milovníkov kultúry a histórie, nemali by ste vynechať návštevu Oravskej galérie, pravekej osady Mokrý Kút, Oravského hradu či pamätného domu Martina Kukučína. Zaslúžený relax na Vás čaká v AquaRelax Dolný Kubín či v AQUA-VITAL Park Lúčky. Pokiaľ si sem prídete hlavne zašportovať, v zime to máte okrem Ski Parku Kubínska hoľa najbližšie do Ski parku Racibor, Ski Zábava - Hruštín alebo do Ski centra Kozinec.

Chata Lampášik Vám ponúka všetko, čo môžete čakať od plnohodnotnej dovolenky. Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu!