Moderná chalupa v harmónii s prírodou

Necelých 150 m od obľúbeného lyžiarskeho strediska Ski Park Kubínska hoľa sa nachádza naša novopostavená Chalupa Katka. U nás si môžete užívať úžasné prostredie Kubínskej hole spolu s perfektným vybavením chalupy.

365 dní v roku si môžete prenajať našu Chalupu Katka ideálnu pre väčšie skupinky hostí. Celkovo máme pripravených 28 lôžok v dvoch častiach. Chalupa sa dá prenajať ako celok aj po častiach so samostatnými vchodmi:
- Sektor A pre 14 osôb,
- Sektor B pre 14 osôb.

Obe časti sú vybavené totožne. V prízemí každej časti sa nachádza priestranná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, spoločenskými hrami a veľkou pohodlnou sedačkou. Odtiaľto sa môžete dostať na terasu aj do kuchyne.

Radi varíte? Svoje zručnosti si naplno otestujete v nadštandardne zariadenej kuchyni s keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou, umývačkou riadu, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnou rúrou, kávovarom a hriankovačom. Svoje špeciality si môžete vychutnať na jedálenskom posedení. Na prízemí je samostatná toaleta (vchod z chodby). Rovnako aj spálňa s manželskou posteľou, ktorej súčasťou je samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a práčkou.

Do kráľovstva ničím nerušeného spánku sa dostanete na poschodí. Pripravili sme tu pre Vás jednu 2-lôžkovú spálňu s manželskou posteľou a dve 5-lôžkové spálne s manželskou posteľou, dvomi oddelenými lôžkami a 170 cm lôžkom, kde je znížený strop. Na poschodí je taktiež kúpeľňa so sprchovacím kútom, dvomi umývadlami a toaletou. Počas pobytu sa v celom objekte pripojíte na našu bezplatnú WiFi sieť.

Predstavte si vôňu grilovaného mäsa alebo zeleniny... Túto predstavu môžete u nás naplniť. K dispozícii máme ku každému sektoru chalupy terasu s posedením a záhradným krbom. Mysleli sme aj na parkovanie a Vaše vozidlá si môžete zaparkovať priamo pri chalupe. Záleží nám na tom, aby ste sa u nás cítili príjemne. Tešíme sa na Váš báječný pobyt u nás. Majitelia Chalupy Katky.

Ak ste ten typ dovolenkára, ktorý rád poznáva okolie, určite sa môžete vydať poznávať ho po trasách určených peším turistom. Na dosah máte možnosti výstupu na Choč, Tupú a Ostrú skalu alebo Malý Rozsutec. Po aktívnom oddychu dobre padne relax v blízkom aquaparku AquaRelax Dolný Kubín. Aj s ratolesťami môžete navštíviť Oravský hrad, Oravskú galériu, povoziť sa na železnici v Oravskej Lesnej alebo navštíviť zábavný park Rabkoland v blízkom Poľsku. Všetky zimné športy môžete vykonávať na svahoch Ski Parku Kubínska hoľa, Ski parku Racibor aj Športcentra Malá Lučivná.