Len 200 m od Ski Parku Kubínska hoľa

Novopostavený Domček pod hoľou ponúka ubytovanie v bezprostrednej blízkosti lyžiarskeho strediska Ski Park Kubínska hoľa, blízko Dolného Kubína. Nádherný región poskytuje množstvo možností ako stráviť Vašu dovolenku aktívne aj oddychom.

Početné turistické trasy a cyklotrasy Vás prevedú nádhernou prírodou v okolí. Nevynechajte návštevu Oravského hradu či železnice v Oravskej Lesnej. V meste Dolný Kubín si doprajete relax v bazénoch aquaparku Aquarelax Dolný Kubín. Počas letných mesiacov si vyskúšate splavovanie rieky Orava na pltiach. V zime to budete mať na skok do lyžiarskeho strediska Ski Park Kubínska hoľa alebo Ski Park Racibor.

Domček pod hoľou poskytuje celoročné ubytovanie pre 13 osôb. Na prízemí domčeka sa nachádza moderne vybavená spoločenská miestnosť s pohodlným gaučom, televízorom, krbom a spoločenskými hrami. Spolu s plne vybavenou kuchyňou s jedálenským sedením tvorí priestrannú miestnosť na trávenie spoločných chvíľ. V kuchyni sa tiež nachádza elektrická rúra, keramická varná doska, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, kávovar, rýchlovarná kanvica, hriankovač, žehlička a umývačka riadu. Oddýchnete si v 3-lôžkovej spálni s tromi samostatnými lôžkami. K dispozícii Vám tiež je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Na poschodí je umiestnená jedna 2-lôžková spálňa so samostatnými posteľami a detskou postieľkou. Tiež tu nájdete dve 3-lôžkové spálne a v každej z nich jednu manželskú posteľ a samostatnú posteľ s vysúvateľným lôžkom, ktoré slúži ako prístelka. Spálne majú spoločnú kúpeľňu s vaňou a toaletou.

V celom objekte je Vám k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet. Svoje lyže a bicykle si odložíte v miestnosti, ktorá je na to určená. Priamo pri ubytovaní sa nachádzajú štyri parkovacie miesta. Príďte stráviť nezabudnuteľnú dovolenku do Domčeka pod hoľou!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá, Fajčiarov