Voľný termín od 5.8.2019 do 10.8.2019

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v novopostavenej luxusnej Chate u Maca, ktorá sa nachádza v jedinečnom prostredí Kubínskej hole, v chatovej oblasti, len 200 m od vyhľadávaného lyžiarskeho strediska SKI PARK Kubínska hoľa s dĺžkou zjazdoviek 14 km. Len 300 m od chaty je reštaurácia s wellness, v ktorej si vychutnáte gurmánske špeciality slovenskej i medzinárodnej kuchyne.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v chate vhodné pre rodiny s deťmi, skupiny priateľov či náročných hostí s celkovou kapacitou pre 13 osôb.

Príjemné chvíle prežijete na prízemí chaty v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom, spoločenskými hrami a veľkou pohodlnou sedačkou. Nielen gazdinky poteší nadštandardne zariadená kuchyňa s keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou, umývačkou riadu, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnou rúrou, hriankovačom a kávovarom. Súčasťou prízemia je tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou aj lyžiareň so sušiakom na lyžiarky a odevy. V celej chate je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pokojný spánok Vám zaistia štyri spálne na poschodí chaty. K dispozícii sú dve 4-lôžkové (z toho jedna s televízorom), jedna 3-lôžková s televízorom a jedna 2-lôžková spálňa s televízorom a samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. V každej spálni sa nachádza manželská posteľ a príslušný počet samostatných lôžok. Poschodie dotvára aj ďalšia samostatná toaleta. Využívať môžete aj detskú postieľku.

Na upravenej záhrade sa deťom zapáči veľká záhradná hojdačka, pingpongový stôl, trampolína a šmoulovský domček. Deti sa radi vyhrajú v krytom vyhrievanom bazéne a dospelí tiež. V zadnej časti chaty sa nachádza priestranná krytá terasa s plynovým grilom a posedením. Nechýba tu ani kotlík na prípravu gulášu. Parkovanie pre päť áut je zabezpečené pri chate.

A čo ponúka okolie? V meste Dolný Kubín vzdialenom 5 km sa zabavíte v aquaparku. Odporúčame Vám nevynechať návštevu Oravského hradu, železnicu v Oravskej Lesnej, Vodný raj Bešeňová či aquapark Tatralandia. Vyskúšať môžete rovnako splavovanie Oravy na pltiach, alebo sa prejsť po cyklistických či turistických trasách a nazbierať si pri tom hríby alebo lesné plody. Vieme Vám zapožičať bicykle.

Samozrejme, ak by ste mali špeciálne požiadavky, stačí nás vopred nakontaktovať telefonicky alebo e-mailom a my urobíme všetko preto, aby sme Vám vyšli v ústrety a Vy tak v Chate u Maca prežili jedinečné chvíle. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi