Chata blízko lyžiarskeho strediska

Láka Vás prostredie hôr, šum lesa a nekonečný pokoj? Tak potom neváhajte a príďte k nám do Chaty M, situovanej v krásnom prostredí rekreačnej oblasti Kubínska Hoľa, v okrese Dolný Kubín. Objekt je vzdialený len 400m od lyžiarskeho strediska SKI PARK Kubínska Hoľa.

Poloha chaty je ideálna pre podnikanie rôznych túr, pešou chôdzou alebo na bicykli po rôzne náročných trasách. Rovnako sa tu v lete môžete venovať zberu lesných plodov i húb. Nezabudnuteľný je výlet na Oravský hrad, návšteva Oravskej galérie, Literárneho múzea P.O.Hviezdoslava a iné. Rodinky s deťmi privítajú zábavu vo vodnom svete AquaRelax Dolný Kubín či možnosť zajazdiť si na koníkovi v Areáli JK Saledos. V zime si perfektne zalyžujete, prevetráte snowboardy, prípadne sánky v lyžiarských strediskách SKI PARK Dolný Kubín, Šport Centrum Malá Lúčivná a Ski centrum Kozinec.

Celoročne sa u nás v Chate M ubytujete v dvoch štýlovo zariadených apartmánoch. Máte na výber z týchto apartmánov:
- jedného 6-lôžkového s tromi spálňami,
- jedného 7-lôžkového s dvomi spálňami.
Prízemie apartmánov je vybavené takmer rovnako. Nájdete tu obývaciu miestnosť s krbom, televízorom s káblovým príjmom, spoločenskými hrami, rádiom, rozťahovacím gaučom vhodným ako prístelka pre dve osoby. Odtiaľto vedie aj vstup na terasu s pohodlným posedením (v lete). Deti sa potešia hračkám umiestneným v boxe. Priamo s obývacou časťou je prepojená kompletne vybavené kuchyňa s jedálenským posedením, sklokeramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, umývačkou riadu, toasterom a chladničkou s mrazničkou. Každý apartmán disponuje s vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, sušiakom na bielizeň, umývadlom, sušičom na vlasy a toaletou. V 6-lôžkovom apartmáne je na prízemí aj jedna spálňa s manželskou posteľou.

Na poschodí 6-lôžkového apartmánu sa nachádzajú dve 2-lôžkové spálne s manželskou posteľou. 7-lôžkový apartmán ponúka na prespanie dve spálne, jednu 3-lôžkovú s manželskou posteľou a samostatným lôžkom a jednu 4-lôžkovú s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami. V celom objekte je dostupné bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemné chvíle v kruhu rodiny a priateľov prežijete v altánku s posedením, vstavaným krbom, kde si môžete niečo chutné ugrilovať. Na ohnisku zas uvariť skvelý kotlíkový guláš. Pohár vínka si vychutnáte pomalým hojdaním sa na záhradnej hojdačke. Pre Vaše ratolesti je pripravené pieskovisko s hračkami, detská hojdačka a šmýkačka. Na požiadanie Vám zapožičiame detskú postieľku, stoličku na kŕmenie, žehličku, práčku. V prípade potreby ďalších lôžok Vám poskytneme dve prístelky vo forme matracov (za poplatok). Svoje lyže, bicykle a lyžiarky si odložíte v miestnosti na to určenej. Autá zaparkujete priamo pri objekte. Príďte sa ubytovať k nám do Chaty M a veríme, že budete spokojní. Tešíme sa na Vás.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Starších ako 35 rokov