Loading

Ubytovanie Lopušná dolina - SKICHEM

(457 objektov v okolí 25 km)
Lopušná dolina - SKICHEM

Lopušná dolina - SKICHEM

Svit

Chceli by ste zažiť kvalitnú lyžovačku s výhľadom na Vysoké Tatry no za lacný peniaz? Myslíte si, že tieto dve veci k sebe nejdú? Omyl! Môžete mať oboje a to len kúsok od nášho najvyššieho pohoria. Stačí sa vybrať do Lopušnej doliny.

Kde ju nájdete? V blízkosti mesta Svit. Od neho to je na zjazdovku len kúsok, približne 3 km. Odtiaľ do známejšieho Popradu to budete mať len 11 km a rovnako vzdialené sú aj Vysoké Tatry. K parádnej lyžovačke toho viac nepotrebujete.

Pre koho je stredisko určené? Pre tých z Vás, ktorí neradi robia kompromisy. Pre lyžiarov, ktorí si chcú zalyžovať s celou rodinou, na perfektne upravenom svahu a za prijateľné peniaze. Všetko toto nájdete v Lopušnej doline.

Tá sa delí na dve časti, SKICHEMSKI Tatry. Obe sú prepojené a lyžovať tak budete môcť na všetkých svahoch. Časť SKICHEM je známejšia a nájdete ju o niečo bližšie. Už na prvý pohľad zaujme hlavná zjazdovka určená pre stredne pokročilých lyžiarov. Myslí sa aj na úplných začiatočníkov, pre nich je určený vlek v spodnej časti strediska. Celkovo sa o Vás postará až 5 vlekov a k dispozícií sú približne 2 km zjazdoviek.

Máte radi zimu, no namiesto lyží uprednostňujete snowboard? V tom prípade ste v Lopušnej doline správne. SKICHEM ponúka zjazdovku určenú výhradne pre snowboardistov, ktorí ocenia aj rôzne prekážky, ktoré zaručene zdvihnú adrenalín.

Lyžiarske stredisko leží v nadmorskej výške 777 – 916 metrov nad morom. Nie je to práve najviac, no vďaka chladnému podnebiu má Lopušná dolina snehu na rozdávanie. Predsa len tu nájdete aj systém umelého zasnežovania, ktorý by mal byť v dnešnej dobe už štandardom. Poteší prítomnosť umelého osvetlenia a vášniví lyžiari budú v lyžovačke pokračovať určite aj po zotmení.

Pokiaľ si chcete skúsiť beh na lyžiach, môžete začať práve v Lopušnej doline. Nachádzajú sa tu upravované trate, ktoré prechádzajú lesmi a lúkami s prekrásnym výhľadom na celé Vysoké Tatry. Milovník hôr si nemôže želať nič lepšie.

A čo robiť po lyžovačke? Možnosti sú rozmanité, do pozornosti dávame AquaCity v Poprade, kde sa dokonale zrelaxujete v teplej termálnej vode aj počas zimy. Alebo si urobíte výlet na Lomnický štít, ktorý zaručuje nezabudnuteľný zážitok na celý život.

V okolí Lopušnej doliny sa nachádza množstvo chatiek, ktoré Vám poskytnú počas lyžovačky príjemné ubytovanie. Ubytovať sa je možné aj v penzióne priamo pod svahom, či privátoch a apartmánoch v neďalekom meste Svit. Možnosti sú rozmanité a ak vyžadujete ubytovanie s výhľadom na hory, nebude to veľký problém. Lopušná dolina, časť SKICHEM sa za Vašu návštevu odvďačí kvalitnou lyžovačkou a prvotriednymi službami.

... zobraziť viac

Chata Lopušná dolina

0,1 km od Lopušná dolina - SKICHEM, Svit, na samote, v lese
Chata lopusna dolina

Chata 1057 Lopušná dolina

0,3 km od Lopušná dolina - SKICHEM, Lučivná, v rekreačnej obl...
Chata v lyžiarskom stredisku, pri lese

Zrub Lilian

1,6 km od Lopušná dolina - SKICHEM, Lučivná, na okraji obce / mesta, pri lese / na...
Krásny drevený zrub na okraji obce

Ubytovanie MARSIM

1,6 km od Lopušná dolina - SKICHEM, Lučivná, v obci / v meste
Zľava Snowpark Lučivná 20%, AquaCity 15%

Penzión Kamélia

1,7 km od Lopušná dolina - SKICHEM, Lučivná, v obci / v meste, v centre mesta
Pekný penzión s bezkonkurečnou polohou

Ubytovanie M&M

1,8 km od Lopušná dolina - SKICHEM, Lučivná, v obci / v meste
Samostatný domček vhodný pre rodiny

Ubytovanie Zlatá Antilopa

2,0 km od Lopušná dolina - SKICHEM, Lučivná, na okraji obce...
Komfortné ubytovanie so saunou

Apartmán Lučivná - Vysoké Tatry

2,1 km od Lopušná dolina - SKICHEM, Lučivná, v obci / v meste...
Zľava Snowpark Lučivná 20%, AquaCity 15%

Ubytovanie Cyprianus

2,1 km od Lopušná dolina - SKICHEM, Svit, na okraji obce / mesta, pri lese / na okr...
Moderné izby s výhľadom na Tatry!

Privát Domček

3,9 km od Lopušná dolina - SKICHEM, Mengusovce, na okraji obc...
Domček - 2 - 8 osôb,WiFi, poukaz/faktúra