Chatka vhodná pre rodinky s deťmi

Chata Sisi 1337 je situovaná v krásnom pokojnom prostredí nad obcou Oravská Lesná, v chatovej oblasti Flajšová. Práve vďaka svojej polohe ponúka chatka svojim hosťom krásny výhľad na okolitú krajinu, ale aj dostatok súkromia a pokoja počas celého pobytu.

V blízkosti sa nachádza lesík, ktorý je vhodný v lete na hubárčenie. V zime sa dá v okolí bežkovať. Výborne zalyžovať si môžete v blízkom lyžiarskom stredisku ORAVA SNOW, vzdialenom len 5 km od chatky. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete aj spoznávaním okolitých kultúrnych pamiatok. Navštíviť sa určite oplatí unikátnu Oravskú lesnú železnicu, skanzen či historickú železnicu vo Vychylovke, alebo drevený betlehem a kostol v Terchovej. Ochutnať tradičné oravské špeciality môžete v neďalekom salaši v Zázrivej.

Chata Sisi 1337 disponuje celkovou kapacitou pre 12 hostí. Počas celého roka ponúka ideálne zázemie pre komfortné ubytovanie rodín a rodín s deťmi.

Na prízemí chaty je Vám k dispozícii spoločenská miestnosť s pohodlným gaučovým posedením, teplovzdušným krbom a televízorom. Súčasťou tejto miestnosti je zároveň plne zariadená kuchynská časť s jedálenským posedením. Na prípravu jedál Vám tu tak poslúži kompletná výbava - elektrický sporák s rúrou, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica a všetok potrebný riad a príslušenstvo. Na prízemí chatky je umiestnená taktiež technická miestnosť a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, kde je zaistené podlahové kúrenie.

Poschodie chaty tvoria štyri 3-lôžkové spálne. V troch z nich je umiestnená vždy jedna manželská posteľ a jedno samostatné lôžko. V štvrtej spálni sa nachádzajú tri samostatné lôžka. Príjemne oddýchnuť si tu môžu hostia aj pri hre stolného futbalu, ktorý je k dispozícii v jednej zo spální.

Na terasu chatky, kde je hojdacia sieť a stôl s lavicami, je možné vyjsť priamo zo spoločenskej miestnosti. Počas svojho pobytu môžete využívať gril, kotlík na guláš či ohnisko. Pripravená pre Vás je tu aj záhradná hojdačka, detské hojdačky aj šmýkačka. Parkovanie je možné priamo pri chatke.