Komfort v nádhernej prírode

Ponúkame Vám cateringové služby počas školení, akcií pre firmy aj teambuildingov. Zároveň Vám za všetky naše služby vystavíme faktúru.

Chata Margit je situovaná nad hornooravskou obcou Oravská Lesná, v oblasti známej ako Jasenovská, priamo v srdci Oravských Beskýd. Svieži čistý vzduch, prekrásna príroda a zároveň vynikajúca dostupnosť všetkých vymožeností civilizácie - to všetko a ešte viac si tu môžete vychutnávať každučký deň. Váš pobyt si môžete spestriť napríklad aj skvelou lyžovačkou v neďalekom lyžiarskom stredisku Orava Snow, kde miesto pre sánkovačku a zimnú zábavu nájdu aj Vaše detičky. V letnom období si tu na svoje prídu najmä milovníci turistických a cyklistických výletov, keďže okolité prostredie Oravskej Magury, Oravských Beskýd či Malej Fatry im na to ponúka naozaj skvostné podmienky. Za Vašu návštevu stoja aj kultúrno-historické pamiatky ako napríklad skanzen či historická železnička, ktoré nájdete priamo v Oravskej Lesnej.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v murovanej Chate Margit s celkovou kapacitou až 18 lôžok vrátane prísteliek. Precízne spracovaný interiér chaty v kombinácii s voňavým drevom a moderným vybavením Vám tu ponúka dokonalú pohodu a maximálny komfort. V priestrannej spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom a posedením na pohovke (využiteľnej ako prístelka pre 1 osobu) si v kruhu rodiny a priateľov doprajte voňavú kávičku alebo niečo chutné pod zub.

K príprave občerstvenia Vám ideálne poslúži plne zariadená kuchyňa s jedálenským stolom a posedením, keramickou varnou doskou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, remoskou, hriankovačom a rýchlovarnou kanvicou. Umývačka riadu za Vás taniere umyje a Vy si zatiaľ môžete oddýchnuť na pripravenej prístelke s nadýchaným vankúšom. Do tejto spoločenskej časti chaty je možné po dohode s majiteľmi pridať ďalšie dve prístelky (formou prídavných lôžok). V podkrovnej časti objektu sa nachádzajú celkom štyri spálne, dve 3-lôžkové a dve 4-lôžkové, pričom niektoré z nich disponujú balkónom. Samozrejmosťou vybavenia chaty sú aj dve kúpeľne s toaletami (jedna s práčkou) a možnosť využívania WiFi pripojenia na internet.

Vonkajšia časť objektu s tradičným dreveným posedením, záhradnou hojdačkou, ohniskom s kotlíkom na varenie gulášu a grilom je príjemným doplnkom chaty, kde Vám dovolenkovú pohodu obohatí vôňa lesa, húb a možno aj spev vtáčikov. Ak ste práve dostali chuť na pravý čaj z lístkov lesných malín, zavítajte do lesa a nazbierajte si čo Vám najviac lahodí. Slovami nedokážeme dokonale vypovedať to, o čom Vás presvedčí už prvá návšteva Chaty Margit. Ak hľadáte miesto s bohatými možnosťami trávenia voľného času a zároveň komfort a pohodu v lone prírody, tešíme sa na Vašu návštevu!