Drevenica na samote na okraji lesa

Drevenicu Goral nájdete v krásnom tichom prostredí na okraji lesa neďaleko dedinky Oravská Lesná. Príďte si vychutnať pokoj a krásu oravských hôr, načerpať nových síl a oddýchnuť si s celou Vašou rodinou či priateľmi v tunajšom nádhernom prostredí.

Našim hosťom ponúkame útulné ubytovanie v drevenici s celkovou kapacitou 10 osôb. Komfort a pohodlie máte u nás zabezpečené v dvoch dvojlôžkových a dvoch trojlôžkových spálňach. Na prízemí drevenice nechýba príjemná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, satelitom, CD/DVD prehrávačom a spoločenskými hrami. K dispozícii je Vám tu taktiež plne zariadená kuchyňa, dve toalety a spoločná kúpeľňa.

Drevenica je situovaná na samote, dokonalé súkromie počas Vašej dovolenky je preto samozrejmosťou. Súčasťou drevenice je krytá terasa s možnosťou posedenia, grilovania či opekania na záhradnom ohnisku s možnosťou varenia kotlíkového gulášu. Parkovanie je možné priamo pri drevenici, v zimnom období odporúčame snehové reťaze. Tešíme sa na Vašu návštevu.