Na lyžiach z Chopka až ku chate

Chata Repiská je situovaná v peknom prostredí priamo v Demänovskej doline. Je to jedna z najvyššie položených chát v Demänovskej doline. V zime sa dá na lyžiach prísť z Chopka až ku chate a v lete je chata výborným východiskovým bodom na túry. Začiatky vysokohorských trás sú už 200 metrov od chaty.

Chata Repiská je rozdelená na 2 samostatné časti: poschodie s podkrovím a prízemie.

Poschodie s podkrovím s osobitným vstupom má 1 štvorlôžkovú izbu, 2 trojlôžkové izby a 1 dvojlôžkovú izbu (každá izba s možnosťou prístelky), kuchyňu s posedením a kompletným vybavením na varenie (elektrická štvorplatnička, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica), kúpeľňu (2x umývadlo, sprchovací kút) a samostatné WC.

Prízemie so samostatným vchodom obsahuje 2 trojlôžkové izby s možnosťou prístelky, kuchynku s posedením a kompletným vybavením na varenie (elektrická štvorplatnička, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica), kúpeľňu (2x umývadlo, sprchovací kút) a samostatné WC.

Na chate je plynové ústredné kúrenie. Parkovanie je možné priamo pri chate (bez problémov aj v zime). Pri chate je veľká lúka, vonkajšie posedenie s ohniskom a grilom.