Chatky 100 metrov od zjazdoviek JASNÁ

Chaty Jasná nájdete v jednom z najkrajších kútov Slovenska – v regióne Liptov, presnejšie v Demänovskej Doline v časti Lúčky, len par metrov od lyžiarskeho strediska.

Hosťom je k dispozícii 17 chatiek (7x chatka 2+1, 4x chatka 3+1 a 6x chatka 5+1).

Menšie chatky (2+1 a 3+1) sú tvorené jednou miestnosťou s lôžkami a prístelkou. Samozrejmosťou je zariadený kuchynský kút, kúpeľňa a samostatná toaleta.

Väčšie chatky 5+1 majú dve samostatné izby po 2 lôžka a jednu spoločnú miestnosť s piatym lôžkom a prístelkou. Nechýba ani kuchynský kút, kúpeľňa a toaleta.
Chatky prešli kompletnou rekonštrukciou kúpeľní november 2013.

Na každej chatke je televízor, satelit, kuchynský kút s keramickou dvojplatničkou, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou a trezorom. Po dohode vieme zabezpečiť polpenziu.

Chatky sú vykurovanú elektricky s elektrickými vyhrievacími telesami, elektrickými kachľami, ktoré zaručujú dokonalé pohodlie a teplo.

Pri chatkách môžete využívať vonkajšie posedenie, gril a ohniská. Pre deti je pripravené detské ihrisko, šmýkačky, hojdačky, trampolína. Vo voľných chvíľach je k dispozícii tenisový kurt aj stolný tenis. Parkovanie pri chatkách.

Komplex chatiek Vám ponúka kvalitné ubytovanie v horskom prostredí. Dovolenka u nás je vhodná pre rodinky, skupinky a zamilované páriky.