Chata priamo pri zjazdovke Jasná - Lúčky

Chatu Horalka nájdete v prekrásnom prostredí Liptova, uprostred očarujúcej prírody Demänovskej doliny priamo pri zjazdovke vynikajúceho lyžiarskeho strediska Jasná - Lúčky. V zimnom období si tak u nás môžete vychutnávať prvotriednu lyžovačku na výborne upravených svahoch lyžiarskeho strediska, na ktoré môžete vyraziť v lyžiach už priamo z chaty. V letnom období predstavuje chata výborný východiskový bod pre podnikanie množstva turistických prechádzok a horských túr nádhernou okolitou prírodou Nízkych Tatier ako aj pre návštevu všetkých známych atrakcií Liptova.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovo a moderne zariadenej novopostavenej chate, ktorá disponuje celkovou kapacitou ubytovania pre 14 osôb. Chata je vďaka svojmu výbornému vnútornému dispozičnému riešeniu vhodná pre ubytovanie nie len väčších skupín návštevníkov ale aj pre ubytovanie jednotlivých párov a rodín s deťmi.

Prízemie chaty je tvorené priestrannou spoločenskou miestnosťou s krbom, televízorom so satelitným príjmom a spoločenskými hrami ako aj priestorom na odkladanie lyží, samostatnou toaletou a plne vybavenou kuchyňou vhodnou na plnohodnotnú prípravu vlastných domácich jedál. Okrem kompletného kuchynského príslušenstva s riadmi je Vám v kuchyni k dispozícii elektrický sporák s rúrou, chladnička, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra a umývačka riadu.

Prvé a druhé poschodie chaty je zložené vždy z jednej dvojlôžkovej spálne s televízorom a jednej rodinnej dvojizbovej izby s televízorom, ktorá je tvorená jednou dvojlôžkovou a jednou trojlôžkovou izbou. Súčasťou všetkých izieb je vlastná kúpeľňa s toaletou a bezplatné WiFi pripojenie na internet. Pre zabezpečenie maximálneho pohodlia hostí sú obe poschodia chaty navyše vybavené ešte minikuchynkou s kuchynským kútom, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou.


Neakceptujeme: Domáce zvieratá, Fajčiarov