Malebné a tiché prostredie, nová chata!

Novopostavená Chata Jasná - Lúčky 190 je situovaná v Demänovskej doline, v prekrásnej slnečnej časti Lúčky, pri lese. Nachádza sa v okrese Liptovský Mikuláš, na severnom Slovensku.

Priamo z chaty sa môžete vydať na turistiku do okolitej prírody Nízkych Tatier, vyviesť sa lanovkou na Chopok alebo sa ísť poprechádzať popri Vrbickom plese. Zaujímavá a poučná je návšteva demänovských jaskýň ale aj výlet do Liptovského Mikuláša s pekným námestím a rôznymi múzeami. Ak hľadáte relax a zábavu zároveň, doprajete si ich v neďalekom Aquaparku Tatralandia. Najmä tých najmenších zaujme možnosť pohladkať a nakŕmiť zvieratká v Kontaktnej Zoo alebo si vyskúšať niekoľko minút v Dome hore nohami. Ak máte radi člnkovanie, plávanie či rybolov môžete si tieto aktivity dopriať na vodnej nádrži Liptovská Mara. Lyžiarov poteší strategická poloha chaty, priamo na svahu, kde z lyžiarskeho strediska Jasná - Nízke Tatry, zlyžujete priamo ku chate.

Či už ste menšia alebo väčšia skupinka, radi Vás u nás privítame počas celého roka. Ubytovanie sa ponúka ako celok (najmä v zime) pre maximálne 16 osôb alebo po jednotlivých podlažiach resp. apartmánoch, každý s kapacitou do 8 osôb.

Prízemie chaty je prispôsobené pre potreby všetkých ubytovaných hostí. Posedíte si v spoločenskej miestnosti na gauči, pri krbe alebo za veľkým jedálenským stolom so stoličkami. Popri tom si môžete pozrieť program v televízore so satelitným príjmom, milovníkov varenia poteší kompletne zariadená kuchyňa. Na prízemí je k dispozícii aj kúpeľňa s vaňou a toaletou.

Prvé a druhé podlažie chaty je zakaždým rovnako riešené a pozostáva dokopy zo šiestich spální. Každé podlažie Vám v prípade záujmu vieme pripraviť ako samostatný apartmán. Obidva apartmány sú tvorené kuchynkou s elektrickým varičom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Súčasťou každého apartmánu je 3-lôžková spálňa s vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou ako aj 5-lôžková rodinná izba. Rodinná izba pozostáva z 2-lôžkovej a 3-lôžkovej spálne a kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou. Všetky spálne sú vybavené televízorom so satelitným príjmom. Z každého apartmánu vedie vstup na balkón.

Pre našich hostí sme zabezpečili bezplatné WiFi pripojenie na internet. V exteriéri si oddýchnete na terase s posedením alebo si v kruhu blízkych ugrilujete dobroty na grile. Mysleli sme aj na bezpečnosť Vašich lyží a bicyklov a pripravili miestnosť na ich úschovu. Autá zaparkujete priamo pri Chate Jasná - Lúčky 190. Tešíme sa na Váš pobyt!