Krásna chata na samote uprostred lesa

Chata Mrož je situovaná uprostred nádhernej prírody Demänovskej doliny, najatraktívnejšej doliny Nízkych Tatier. Jedinečná poloha chaty v očarujúcom lesnom prostredí, v obklopení majestrátnych hôr a v blízkosti všetkých známych atrakcií Liptova, zaručuje našim hosťom prežitie nezabudnuteľnej dovolenky plnej relaxu a aktívneho oddychu. Prežite svoju dovolenku v centre diania Liptova a zároveň si vychutnávajte dokonalé súkromie, pokoj a ticho.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovej chate s celkovou kapacitou pre 12 až 14 osôb. V chate sú hosťom k dispozícii 5 spální, jedna štvorlôžková a štyri dvojlôžkové, z ktorých dve disponujú možnosťou využitia jednej prístelky. Na prípravu vlastného stravovania slúži v objekte kompletne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou. Príjemne relaxovať a oddychovať v kruhu svojich priateľov a rodiny môžu hostia v spoločenskej miestnosti s krbom, LCD televízorom so satelitným príjmom a pohodlným posedením, ktorá je zároveň prepojená s kuchynskou časťou. Súčasťou objektu sú dve kúpeľne s dvomi toaletami.

Pri chate nechýba príjemné vonkajšie posedenie s možnosťou opekania na otvorenom záhradnom ohnisku. Parkovanie Vašich áut je bezproblémové priamo pri chate. V zimnom období odporúčame snehové reťaze.