Štýlové ubytovanie za skvelú cenu!

Ubytovanie Vila House Family je situované na okraji mesta Poprad v tichom prostredí pod pohorím Vysokých Tatier. Hosťom ponúkame rodinné ubytovanie v dvoj a trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, televízor, satelit a WiFi internet. Na každom poschodí môžete využívať kompletne vybavenú kuchyňu na prípravu vlastnej stravy.

Pre náročnejších hostí a rodinky s deťmi máme k dispozícii tri štvorlôžkové apartmány s vlastnou zariadenou kuchyňou, obývačkou a sociálnym zariadením. Apartmány majú WiFi internet, televízor a satelit.

Príjemný relax si za príplatok môžete dopriať v súkromnej saune a vírivke. Po dohode ponúkame aj masáže, raňajky a večeru. V areáli objektu máte altánok s grilom a posedením. Radi Vám požičiame bicykle v lete a sánky a lyže v zime.

Ubytovanie sa nachádza v príjemnom rodinnom prostredí, ponúka príjemné trávenie dovolenky či odpočinok počas služobnej cesty. Vila je situovaná v tichej lokalite s krásnym výhľadom na Vysoké Tatry a veľmi dobrou dostupnosťou do Tatier, nákupných centier či okolitých atrakcii. Navštíviť môžete Vysoké Tatry, Aquacity Poprad, kúpalisko Vrbov, Pieniny a mnoho lyžiarskych stredísk v okolí.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá