Príjemné ubytovanie za rozumnú cenu!

Ubytovanie Martinka sa nachádza v Poprade, v mestskej časti Veľká. Blízke okolie ubytovania ponúka celoročne bohaté možnosti na využitie voľného času. Vítané sú u nás páry, rodiny s deťmi, rekreační turisti, pracovníci či rôzne menšie skupinky hostí.

Zažiť zábavu počas leta či zimy môžete v blízkom aquaparku AquaCity Poprad, vzdialenom len 20 minút pešou chôdzou. Pocítiť na vlastnej koži liečivé účinky vody je možné v neďalekých Tatranských kúpeľoch Lúčivná či Nový Smokovec. Na prechodenie zaujímavých turistických chodníkov či cykloturistiku sú ideálne Vysoké Tatry, ktoré v zimnom období ponúkajú viacero atraktívnych lyžiarskych stredísk. Výborne zalyžovať si môžete na upravených svahoch v Štrbskom Plese, Lopušnej doline či lyžiarskom stredisku Kubašok - Spišské Bystré. V okolí ubytovania sa môžete venovať aj spoznávaniu historických pamiatok Spiša, prípadne si vychutnáte splav Dunajca alebo zažijete prírodu Slovenského raja.

Počas celého roka Vám ponúkame komfortné ubytovanie v samostatnom apartmáne pre 8 až 10 osôb. Keďže apartmán disponuje vlastným vchodom, hostia majú počas celého pobytu zabezpečené maximálne súkromie a pokoj.

V spoločenskej miestnosti na prízemí apartmánu si užijete chvíle pohody pri majestátnom krbe a televízore z pohodlia príjemnej pohovky. Na prípravu vlastných jedál Vám tu poslúži kuchynka s elektrickou dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou a potrebným riadom. K dispozícii je Vám aj chladnička a mikrovnná rúra.

K príjemnému ubytovaniu slúžia 3 spálne. V suteréne sa nachádza 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou. V podkroví sú umiestnené ďalšie dve 3-lôžkové spálne, pričom v každej je možnosť využitia vždy jednej prístelky. Všetky tri spálne disponujú vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Vchod do jednotlivých kúpeľní je možný priamo z každej spálne. V celom ubytovaní je zabezpečené WiFi pripojenie na internet.

Užiť si chvíle s priateľmi môžete aj na krytom vonkajšom posedení či záhradnej hojdačke. K dispozícii je Vám tu záhradný gril, ohnisko či kotlík na varenie gulášu. Deti sa skvelo zabavia na preliezkach, hojdačke, trampolíne či pri hre futbalu. Autá sa dajú zaparkovať priamo pri ubytovaní.

Tešíme sa, ako spoznáte nielen okolitú krajinu a krásy Vysokých Tatier, ale strávite čas aj v kruhu najbližších pred úžasným krbom u nás, v Ubytovaní Martinka!