Chata na polosamote s veľkým bazénom

Chata Beskydok je situovaná na polosamote, v krásnom tichom prostredí Kysúc, v blízkosti obce Oščadnica, s nádherným výhľadom na okolitú prírodu. Jedinečná poloha chaty neďaleko špičkového rekreačno-lyžiarskeho komplexu SnowParadise Veľká Rača Oščadnica v kombinácii s vybavením chaty je zárukou dovolenky plnej relaxácie, oddychu ako i turistiky a športového vyžitia. Venovať sa môžete príjemným nenáročným prechádzkam ako i hrebeňovým túram po značených turistických chodníkoch, cyklistike alebo zberu lesných plodov a húb. Ozvláštniť Váš pobyt si môžete aj adrenalínovejšími aktivitami ako napr. aquazorbingom, lukostreľbou, vyskúšaním bobovej dráhy alebo lezením na lezeckej stene, prípadne na lanovej dráhe. V zimnom období sú tu vytvorené výborné podmienky pre milovníkov klasického ako i bežeckého lyžovania, ktorým sú k dispozícii upravené zjazdovky lyžiarskeho strediska SnowParadise Veľká Rača.

Našim hosťom ponúkame celoročne štýlové ubytovanie v nadštandardne vybavenej chate, v ktorej Vám nuda hroziť určite nebude. Chata je dispozične prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 11 až 13 osôb. V suteréne chaty je hosťom k dispozícii parná sauna so sprchou a oddychová miestnosť so stolným tenisom. Prízemie chaty je tvorené príjemnou obývacou miestnosťou s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom a pohodlnou pohovkou (možnosť prístelky). Nechýba tu ani kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, štvorlôžková spálňa a kompletne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou, vhodná na plnohodnotnú prípravu vlastného stravovania. Na poschodí chaty je umiestnená druhá väčšia päťlôžková spálňa spolu s relaxačnou miestnosťou so stolným futbalom a biliardovým stolom, ktorá je súčasne vybavená dvomi pevnými samostatnými lôžkami.

Príjemný oddych a relax si môžu ubytovaní hostia vychutnávať taktiež v pekne upravenej záhradnej časti chaty s krytým solárne vyhrievaným letným bazénom, kúpacou vykurovanou kaďou a krytou terasou s krbom s možnosťou posedenia. Pripravený pre Vás je tu taktiež vonkajší kozub s roštom, kotlík, ohnisko ako i záhradná hojdačka a pieskovisko pre Vaše ratolesti. Parkovanie je zabezpečené priamo pri chate. Tešíme sa na Vašu návštevu.