Nová útulná chata na Kubínskej holi!

Útulná nová Chata Alpina sa nachádza len 1,3 km od lyžiarskeho strediska SKI PARK Kubínska hoľa, mimo ruchu v pokojnom a tichom prostredí na okraji lesa. Ponúka možnosť relaxu v krásnej prírode Oravy ale zároveň možnosť prežiť aktívnu dovolenku na lyžiarskych svahoch, bežeckých tratiach, v aquaparku, alebo len tak prechádzkami v lese, zbieraním húb alebo čučoriedok.

Chata Alpina má pre Vás k dispozícii počas celého roka tri 3-lôžkové izby. Predstavuje tak ideálnu voľbu pre rodinné dovolenky s celkovou kapacitou 9 lôžok.

Na prízemí chaty je umiestnená útulná spoločenská miestnosť s krbom, TV so satelitným príjmom a veľkou pohodlnou sedačkou. Využívať tu môžete rovnako plne zariadenú kuchyňu, vybavenú keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, hriankovačom a potrebným riadom. Súčasťou prízemia je taktiež kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatná toaleta.

Pred chatou je pre Vás pripravená veľká záhradná hojdačka, altánok s krbom a terasa s posedením. Nechýba tu ani kotlík na prípravu gulášu.

Parkovanie áut je možné cca 250 metrov od chaty. Od chaty k parkovisku vedie chodník cez les s prevýšením cca 50 metrov. V zime odporúčame využívať snehové reťaze.

Chata Alpina je vhodná pre pokojné rodinné dovolenky. Príďte sa zrelaxovať v srdci krásnej prírody a určite aspoň na chvíľu zabudnete na ruch dnešného rýchleho životného štýlu.

Srdečne Vás pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty