Pri jazere, mimo ruchu chatovej oblasti

Chata Kašná hôrka (pôvodne Chata Tajch) je situovaná v krásnej okolitej prírode obce Štále pri Novej Bani, mimo ruchu chatovej oblasti vo vzdialenosti len 200 metrov od jazera Tajch. Ubytovanie v chate je vhodné nie len pre všetkých milovníkov krásnej prírody, ale predovšetkým návštevníkov, ktorí vyhľadávajú súkromie, pokoj a zároveň možnosti aktívneho oddychu. Spríjemniť Váš pobyt u nás si môžete kúpaním sa v jazere, rybolovom, turistickými prechádzkami okolím či skvelými grilovačkami vo veľkej upravenej záhrade chaty.

Ponúkame Vám komfortné ubytovanie v pohodlne vybavenej chate s celkovou kapacitou 10 až 12 osôb. V objekte sú Vám k dispozícii 4 spálne, zariadené vkusným nábytkom. Využívať budete môcť dve dvojlôžkové a dve trojlôžkové izby. Pre príjemné trávenie Vášho voľného času v kruhu rodiny a priateľov slúži v chate spoločenská miestnosť s veľkým krbom, televízorom so satelitným príjmom a Hi-Fi vežou. Súčasťou spoločenskej miestnosti je jedáleň a kompletne zariadená kuchynka na prípravu vlastných jedál. K dispozícii je Vám v nej plynový sporák, murovaný kachľový sporák, chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, hriankovač a umývačka riadu. K dispozícii je aj spoločenská miestnosť s gulečníkom. Pre pohodlie a komfort hostí sú v chate dve kúpeľne s dvomi toaletami. Na prízemí je umiestnená kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Na poschodí chaty nájdete zas kúpeľňu s vaňou a s toaletou.

Chata disponuje veľkou záhradou s ohniskom, záhradným posedením s možnosťou grilovania a nadzemným bazénom. Pre najmenších máme pripravené detské pieskovisko, hojdačky a v lete aj detský bazén. Parkovanie je možné priamo pri objekte. Veríme, že u nás strávite nezabudnuteľné chvíle plné oddychu a relaxu a zaručene nás opäť navštívite. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí