13-20.07.2019 ešte volné 7 nocí

Apartmán Paula sa nachádza v juhoslovenskej obci Podhájska vo vzdialenosti len 150 metrov od termálneho kúpaliska Podhájska. V areáli tohto vyhľadávaného kúpaliska môžete zažiť kopec zábavy v niektorom z deviatich bazénov alebo len príjemne relaxovať počas vychutnávania si rôznych wellneess procedúr. Skvelým tipom na výlet je blízky Ranč Trilobit, kde si okrem obdivovania domácich zvierat môžete zajazdiť na koni po blízkych lúkach v okolí ranču. Zaujímavou bude aj návšteva Archeoparku Nitriansky Hrádok v Šuranoch, kde je možné obdivovať sochu Hrádockej venuše. Počas zimy je v rovinatom okolí obce množstvo príležitostí pre bežecké lyžovanie.

Naším hosťom ponúkame počas celého roka príjemné ubytovanie v štýlovom Apartmáne Paula, ktorý je situovaný na druhom poschodí apartmánového domu. S celkovou kapacitou 5 lôžok (2 pevné lôžka a 2 až 3 prístelky na rozkladacom gauči) je vhodnou voľbou pre rodiny s deťmi ako aj menšiu skupinku priateľov či známych.

V apartmáne je Vám k dispozícii 2-lôžková spálňa, ktorá je vybavená manželskou posteľou. V priestrannej obývačke sa nachádza televízor a rozkladateľný gauč, ktorý je možné využiť ako prístelky pre dvoch až troch hostí. S touto miestnosťou je prepojená kuchynská časť vybavená dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, hriankovačom a chladničkou s mrazničkou. Pripravené lahôdky si budete môcť vychutnávať aj na balkóne s krásnym výhľadom na neďaleký lesík a lúky. Súčasťou apartmánu je kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Vo všetkých miestnostiach je k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Počas celého pobytu máte vyhradené jedno parkovacie miesto priamo pred apartmánovým domom.

Obec Podhájska je výborným cieľom dovolenky pre milovníkov vodnej zábavy a wellness služieb. V spojitosti s moderne zariadeným ubytovaním v Apartmáne Paula bude Váš pobyt v týchto končinách plný najpríjemnejších spomienok. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Iba zosobašené páry, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá