Ubytovanie priamo pod svahom

Chata Starý Majer sa nachádza v nádhernom horskom prostredí Vrátnej doliny, priamo pri zjazdovkách lyžiarskeho strediska Vrátna Free Time Zone - v časti Paseky. Vďaka výbornej polohe chaty si tu tak prídu na svoje celoročne nie len vyznávači skvelej turistiky a krásnych hôr, ale aj všetci milovníci zimných športov, obzvlášť vynikajúcej lyžovačky.

Okrem podnikania množstva príjemných prechádzok a horských túr krásnou okolitou prírodou Vrátnej doliny, si Váš voľný čas môžete spríjemniť aj cyklistikou, vyhliadkovou jazdou Terchovským vláčikom, zábavou a adrenalínom v lanovom parku, či jazdou na koni a kolobežkách. Dokonale zrelaxovať sa môžete aj v miestnom wellness centre Hotela Rozsutec, v ktorom poskytujeme našim hosťom až 50 %-tnú zľavu na vstup vo vybraných hodinách. V zimnom období si tu užijete skvelú lyžovačku, nakoľko lyžiarske stredisko Vrátna Free Time Zone ponúka spolu až 15 zjazdoviek s celkovou dĺžkou až 12 km.

Našim hosťom ponúkame celoročne štýlové a zároveň útulné ubytovanie v samostatnej rekreačnej Chate Starý Majer, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre 11 až maximálne 18 osôb. Chata je tak ideálnou voľbou pre pobyty väčších skupín priateľov a známych, rodín, či firemných kolektívov, ktoré si ju môžu pre seba prenajať v celosti. V mimosezóne sú vítané u nás však aj páry a rodinky s deťmi, ktorým radi poskytneme ubytovanie samostatne aj v jednotlivých zrekonštruovaných izbách chaty. Počas zimnej a letnej sezóny poskytujeme na prenájom len celý objekt.

V objekte sú Vám k dispozícii štyri príjemné 2-lôžkové izby, ako aj jedna 3-lôžková izba. V každej z týchto izieb je zároveň možné využiť vždy jednu prístelku, a to vo forme buď rozložiteľnej postele alebo pohovky. Pre zaistenie komfortu hostí sú všetky izby vybavené televízorom so satelitným príjmom, rádiom ako aj vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.

Súčasťou prízemia chaty je príjemná spoločenská miestnosť s krbom, kde si môžete vychutnať príjemný relax v kruhu svojej rodiny a priateľov. V jej výbave nechýba televízor so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávač či rôzne spoločenské hry. Na prípravu vlastných chutných jedál Vám tu poslúži kompletne zariadená kuchyňa s keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a všetkým potrebným riadom. Ak preferujete počas Vášho pobytu či dovolenky skôr stravovanie v reštaurácii, v tesnej blízkosti chaty sú Vám k dispozícii služby Reštaurácie Starý Majer s ponukou výborných slovenských špecialít.

Celý objekt je zabezpečený bezplatným WiFi pripojením na internet. Vynikajúco oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia aj v pekne upravenej rozľahlej záhrade objektu, kde je pripravené vonkajšie posedenie na terase, ako aj veľkom altánku s možnosťou grilovania, opekania a varenia kotlíkového gulášu. Váš voľný čas si v letnom období môžete spríjemniť aj hraním stolného tenisu. Vaše ratolesti tu majú zaistený dostatočný priestor pre šantenie. K dispozícii je im tu trampolína, hojdačka, šmýkačka či pieskovisko. Príjemnú atmosféru tu dotvára aj menšie jazierko či vybudovaná mini ZOO. Tešíme sa na Vás.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí