Lyžovanie priamo z chaty!

Príďte sa ubytovať k nám do Chaty na Grúni, do najvyššie položenej horskej chaty (973 m. n / m) vo Vrátnej doline, patriacej obci Terchová, v okrese Žilina. Naša Chata Vám poskytne nekonečný kľud a pobyt v tichom vysokohorskom prostredí, v nádhernej scenérii Veľkého Rozsutca a ostatných fatranských končiarov. V zime si stačí len obliecť lyžiarsky výstroj a priamo z chaty môžete začať lyžovať.

Nádherná okolitá príroda Národného parku Malá Fatra, Vás zláka na turistiku, cykloturistiku po dobre vyznačených turistických trasách i na zber lesných plodov a húb. Zaujímavé sú túry do Jánošíkových dier, na Veľký a Malý Rozsutec, vrch Stoh či Veľký Kriváň. Obec Terchová je taktiež známa svojimi každoročnými slávnosťami ako Jánošíkova valaška, Terchovský budzogáň a pod. Pozrieť si tu môžete aj sochu Juraja Jánošíka a Rozhľadňu Terchovské srdce. Pre adrenalínových nadšencov je k dispozícii aj Lanový Park Dino Adventure. V zime prevetráte svoje lyže, bežky i snowboardy v obľúbených lyžiarských strediskách Vrátna Free Time Zone, Vrátna - Paseky, Snow Sun Vadičov, Šport Centrum Malá Lúčivná a Ski centrum Kozinec.

Dvere sú Vám v našej Chate na Grúni otvorené počas celého roka. Dostanete sa k nám pešou chôdzou alebo lanovkou. Celková kapacita chaty je prispôsobená pre pobyt 40 osôb. Ubytovať sa môžete v týchto ubytovacích jednotkách:
- štyroch 2-lôžkových izbách,
- piatich 4-lôžkových izbách,
- dvoch 6-lôžkových izbách.

Všetky izby sú vybavené poschodovými posteľami s odkladacími policami a umývadlom s teplou i studenou vodou. Samozrejmosťou vybavenia chaty sú aj dve kúpelne so sprchovacími kútmi a šesť samostatných toaliet, všetko na prízemí chaty. V priestoroch reštaurácie je hosťom k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Hostia počas pobytu môžu využívať aj služby reštaurácie (s možnosťou platenia kreditnou kartou), kde si môžu objednať raňajky, polpenziu, plnú penziu a popritom si pozrieť niečo zaujímavé v televízore so satelitným príjmom. Posedieť si tiež môžu na terase alebo v altánku, kde si niečo skvelé ugrilujú, upečú, prípadne uvaria skvelý kotlíkový guláš. Detičky sa zaiste potešia detskému ihrisku so šmýkačkou, preliezkami, kolotočom i trampolínou. Voľné chvíle si tu skrátite hrou šípky, stolného futbalu, volejbalu, basketbalu a futbalu. Pre Vašich najmenších Vám zabezpečíme detskú postieľku i stoličku na kŕmenie. Lyže, lyžiarky i bicykle si bezpečne odložíte v miestnosti na to určenej. Tak neváhajte a príďte si k nám do Chaty na Grúni dopriať zaslúžený aktívny alebo pasívny oddych. Tešíme sa na Vašu návštevu.