Moderná chata s krbom-skvelá pre rodiny!

Srdečne Vás pozývame stráviť voľné chvíle do chaty Villa Mia, ktorá sa nachádza v nerušenom okrajovom prostredí obce Stará Lesná. Na svoje si tu prídu rodinky s deťmi, skupinky priateľov a známych, ktorí sa mnohými cyklochodníčkami a turistickými trasami ľahko dostanú do jedinečnej prírody Vysokých Tatier.

A čo všetko ponúka okolie? Zrelaxovať sa môžete v bazénoch blízkeho aquaparku AquaCity Poprad (10 km) alebo Thermalparku vo Vrbove (10 km). Aktívni športovci sa potešia hre golfu na 3 km vzdialenom ihrisku rezortu Black Stork. S Vašimi ratolesťami sa môžete vybrať na adrenalínovú atrakciu – Horskú dráhu Tatrabob alebo do galérie trick-artu a optických ilúzií – Tricklandie, prípadne si zajazdiť na koni na Ranči Čajka. V zimnom období si dokonalo zalyžujete na svahoch blízkych lyžiarskych stredísk, ako sú Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica, Hrebienok, Jakubkova Lúka i Dolný Smokovec – Pod lesom.

Ubytovať sa v chate Villa Mia môžete počas každého jedného dňa v roku, kde našim hosťom ponúkame štýlovú a moderne zariadenú chatu s maximálnou kapacitou pre 8 osôb.

Prízemie chaty tvorí obývacia izba s televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom, spoločenskými hrami a hračkami. Atmosféru domova Vám tu dotvorí praskajúce drevo z krbu - to si užijete z pohodlného gaučového sedenia (môže tiež poslúžiť ako prístelka pre 2 osoby). Milovníkov varenia zaiste poteší kompletne zariadená kuchyňa elektrickými spotrebičmi, kuchynským riadom a jedálenským sedením. K dispozícii je tu rovnako samostatná toaleta.

Dreveným schodiskom sa dostanete do podkrovia chaty, kde si vychutnáte pokojný spánok v dvoch 4-lôžkových spálňach. Každá disponuje jednou manželskou posteľou a rozkladacím gaučom pre 2 osoby. Jedna spálňa je navyše dovybavená televízorom a detskou postieľkou. Maximálny komfort z ubytovania tu poskytuje kúpeľňa s rohovou vaňou a toaletou. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Užívať si nádherný panoramatický výhľad na Vysoké Tatry môžete z vonkajšieho posedenia na terase. Zaiste Vás poteší možnosť pripraviť si chutné pokrmy na grile, ohnisku či v krbe. Stačí prísť s Vašimi najbližšími, zaparkovať vozidlá priamo pri chate Villa Mia a užívať si dokonalé chvíle s tými, na ktorých Vám záleží. Tešíme sa na Vás!