Zľava 10% pri pobyte nad 5 nocí.

Rekreačný dom Chalet Jayata je situovaný v novej okrajovej štvrti obce Stará Lesná, nachádzajúcej sa priamo v Tatranskom národnom parku, s nádherným výhľadom priamo na Lomnický štít.

V blízkom i širšom okolí máte možnosť tráviť Vašu dovolenku rôznymi aktivitami. Len 3 km od ubytovania sa nachádza Golfové ihrisko Black Stork Veľká Lomnica, približne 15 km je vzdialená vysokohorská kvapľová Belianska jaskyňa a 8 km to máte k Hrebienku s mnohými atrakciami. Tu si užijete napríklad jazdu na bobovej dráhe Tatrabob alebo si vtipnou formou priblížite slovenské rozprávky v Tricklandii. Ak by ste si chceli zaplávať, do AquaCity Poprad to máte len 13 km. Počas zimného obdobia si lyžiari a snowboardisti naplno užijú zimné športy v lyžiarskych strediskách Tatranská Lomnica, Bachledka Ski & Sun či v Starom Smokovci na Hrebienku a Jakubkovej lúke.

Celoročne Vám ponúkame komfortne zariadené ubytovanie s celkovou kapacitou 8 lôžok vrátane prísteliek, ktoré je vhodné pre pobyt rodinky s deťmi alebo skupinku dobrých priateľov.

Rekreačný dom pozostáva z prízemia s podlahovým vykurovaním, kde sa nachádza obývacia miestnosť s krbom, televíziou so satelitným príjmom, DVD prehrávačom, rôznymi spoločenskými hrami a pohodlnou rozťahovacou pohovkou, ktorá Vám poslúži ako prístelka pre 1 osobu. S obývacou miestnosťou je prepojená kompletne vybavená kuchynka, v ktorej využijete indukčnú varnú dosku, elektrickú rúru, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, kávovar, hriankovač, chladničku s mrazničkou, kuchynský riad, jedálenský servis a navyše aj umývačku riadu. V kruhu najbližších si vychutnáte vlastné špeciality za jedálenským stolom so stoličkami pre 8 osôb, navyše je tu k dispozícii aj detská stolička. Prízemie dotvára kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Prvé poschodie tvorí jedna 3-lôžková spálňa s manželskou posteľou, samostatným lôžkom a dostatočným priestorom pre umiestnenie detskej postieľky. Nachádza sa tu ďalšia 4-lôžková spálňa s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vo veľkej záhrade s prekrásnym výhľadom na Vysoké Tatry si môžete posedieť na vonkajšom posedení a ugrilovať si dobroty na grile. Vaše autá si pohodlne zaparkujete priamo pri ubytovaní. Príďte stráviť Vaše voľné chvíle do nášho rekreačného domu Chalet Jayata, získate tak najlepší pomer ceny a kvality v našej obci. Tešíme sa na Vašu návštevu!