Pekná chata s výhľadom na Lomnický štít

Máte radi šum lesa a pokojné prostredie v Tatrách? Ak áno, pozývame Vás do novopostavenej Chaty Home, ktorá sa nachádza v srdci Tatranského národného parku, na okraji obce Stará Lesná, s priamym výhľadom na Lomnický štít.

Chata Home Stará Lesná zaistí pohodlie počas celého roka pri prežívaní rodinnej dovolenky v kruhu najbližších. Kapacitne je prispôsobená pre 8 až 10 hostí.

Na prízemí chaty sa nachádza priestranná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, spoločenskými hrami - PlayStation 4 a pre deti mini detský kútik s hračkami, CD/DVD prehrávačom, rádiom a gaučovým sedením. Milovníkov varenia poteší kompletne zariadená kuchyňa el. spotrebičmi, kuchynským riadom a jedálenským sedením. Nechýba ani kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a lyžiareň s práčkou a žehličkou.

Po masívnom schodisku sa dostanete do spálňovej časti chaty. Tu sú pre Vás pripravené tri spálne - dve 3-lôžkové s manželskou posteľou a jedným samostatným lôžkom a jedna 4-lôžková s televízorom, manželskou posteľou, dvomi samostatnými lôžkami a detskou postieľkou. Komfort tohto podlažia dotvára kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V celom objekte je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Čerstvého tatranského vzduchu sa nadýchate v exteriéri s krásnym výhľadom na Tatry, kde je súčasťou chaty vonkajšia terasa s posedením, plynovým grilom a kotlíkom. V areáli sa deti zabavia na trampolíne. Parkovanie áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Príďte stráviť pokojný čas s rodinkou či priateľmi do Chaty Home Stará Lesná. Tešíme sa na Vás!

Aby ste svoj voľný čas mohli využiť naplno, odporúčame Vám zábavu na toboganoch či v bazénoch AquaFun parku vo Veľkej Lomnici. Po cyklistických a turistických chodníkoch spoznáte krásy miestnej prírody, prípadne môžete navštíviť Botanickú záhradu v Tatranskej Lomnici. Nadšenie detí z optických ilúzií a trikov môžete prežiť v Tricklandii alebo si zvýšiť adrenalín na horskej bobovej dráhe Tatrabob. Lyžovať sa dá na upravených zjazdovkách okolitých stredísk v Tatranskej Lomnici, Starom Smokovci či Dolnom Smokovci.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá