Romantické ubytovanie v objatí Tatier

Novopostavená Vila Zgraja je situovaná v pokojnom prostredí, na okraji tatranskej obce Stará Lesná, len 10 kilometrov od okresného mesta Poprad.

V okolí Starej Lesnej si prídu na svoje turisti, cyklisti, horolezci ako aj milovníci zimných športov. Odporúčame Vám výlet do Tatranskej Lomnice, odkiaľ sa vyveziete lanovkou až na Lomnický štít, preveziete sa na Bobovej dráhe Tatrabob alebo sa pokocháte krásou miestnej Botanickej záhrady. V meste Vysoké Tatry sa zabaví celá rodina v múzeu trickartu Tricklandia a v zime Vás očaria ľadové sochy v Tatranskom ľadovom dóme na Hrebienku. V blízkosti ubytovania sa nachádza tiež AquaFun Park Veľká Lomnica a AquaCity Poprad. Lyžovačku si užijete v lyžiarskych strediskách Tatranská Lomnica a Starý Smokovec - Jakubkova lúka.

Celoročne Vás pozývame do našej Vily Zgraja, ktorá je prispôsobená pre pobyt až 8 osôb. Vila je vhodná len pre jednu samostatnú skupinu hostí, čo zaručí maximálne súkromie a komfort počas Vášho pobytu u nás.

Prízemie vily tvorí veľká obývacia časť prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou. Nachádza sa tu pohodlný gauč, LED televízor so satelitným príjmom, rádio, CD prehrávač a rôzne spoločenské hry. Príjemný dojem interiéru dotvára rohový krb a nábytok z masívneho dreva. V kuchyni využijete keramickú varnú dosku, elektrickú a mikrovlnnú rúru, ponorný mixér, kávovar DolceGusto, rýchlovarnú kanvicu, umývačku riadu a chladničku s mrazničkou. Súčasťou prízemia je aj jedna samostatná toaleta.

Na poschodí vily sa nachádzajú dve priestranné 2-lôžkové spálne zakaždým s možnosťou dvoch prísteliek na veľkom rozkladacom gauči. Jedna spálňa je vybavená manželskou posteľou, druhá samostatnými lôžkami. V prípade potreby Vám pripravíme aj detskú postieľku. Medzi spálňami je situovaná kúpeľňa so sprchovacím kútom, práčkou, žehličkou a toaletou. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Dokonalé dovolenkové chvíle si vychutnáte posedením na slnečnej terase alebo v zrubovom altánku zariadenom so štýlovým záhradným nábytkom, elektrickým grilom a kotlinou na varenie gulášu. Vaše lyže si odložíte v priestore na to určenom a autá zaparkujete priamo pri vile. Veríme, že pobyt vo Vile Zgraja bude pre Vás pokojným časom stráveným v kruhu Vašich blízkych. Tešíme sa na stretnutie s Vami.