Luxusná chatka s krbom, pod Tatrami

Luxuxy Chalet - v preklade Luxusná chata v Starej Lesnej, ktorá ponúka výborný priestor na dovolenku pre každý typ hosťa. U nás Vám pokojnú atmosféru dotvorí drevo praskajúce v krbovej piecke alebo oddych na kvalitných matracoch v masívnych posteliach.

Stará Lesná je podtatranskou obcou, odkiaľ sa po cyklostrasách alebo turistických chodníkoch dostanete až do nevšednej prírody Vysokých Tatier. V blízkosti sa nachádzajú aj mnohé atrakcie - Bobová dráha Tatrabob, Botanická záhrada v Tatranskej Lomnici, Ski múzeum aj Múzeum TANAP-u. Golf si zahráte na ploche Black Stork Golf Resort. Oddych si doprajte vo wellness centrách hotelov. V zime si zalyžujte na upravených svahoch stredísk Greguška Ski Pod lesom, Tatranská Lomnica či Ski Jakubkova lúka.

Naša chata Luxury Chalet je kapacitne pripravená pre pobyt 8 hostí. V prízemnej časti chaty je umiestnená spoločenská miestnosť. V nej si oddýchnete na gauči pri krbe, pozriete satelitnú LCD televíziu s DVD prehrávačom alebo zahráte spoločenské hry. Nadštandardne zariadená kuchyňa poteší každého milovníka varenia. Jej súčasťou je keramická varná doska, el. rúra, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, hriankovač, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, kávovar, kuchynský riad a jedálenské posedenie. Prízemie sa skladá tiež z toalety s práčkou.

Na poschodí si môžete pospať v jednej z dvoch spální. Do každej sme umiestnili manželskú posteľ a gauč, ktorý po rozložení slúži ako prístelka pre dve osoby. Rovnako môžete využívať kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. V rámci chaty je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Aj v papučkách sa dostanete na terasu s posedením a záhradným krbom s roštom. Východ na ňu vedie zo spoločenskej miestnosti. Vyhradili sme pre Vás až tri parkovacie miesta priamo pri chate. Už si predstavujete, ako využijete svoj voľný čas na to, aby ste ho strávili v pokojnom prostredí? Tak príďte k nám. Tešíme sa na osobné stretnutie.