Využite LAST MINUTE ceny na APRÍL!

Pokojné prostredie, nádherný výhľad na okolité vrchy a teplo domova - to môžete zažiť v Holiday House Sabala 2, ktorý sa nachádza v rekreačnej oblasti obce Stará Lesná, necelých 10 km od Popradu.

Široké spektrum možností trávenia voľného času máte na výber vďaka dobrej polohe chaty. Tradičná tatranská architektúra, v ktorej je aj chata postavená, dotvára celkovú atmosféru areálu. Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v moderne zariadenej chate Holiday House Sabala 2 s kapacitou pre 8 hostí. Chata sa prenajíma ako celok, čo Vám zaistí súkromie počas Vášho pobytu.

Na prízemí si užijete pekné chvíle v kruhu rodinky a známych v obývacej časti, vybavenej televízorom s plochou obrazovkou, štýlovým rohovým krbom, nábytkom z masívneho dreva a priestorom s hračkami pre deti. Táto časť je otvorená a dostanete sa z nej do nadštandardne vybavenej kuchyne s jedálenským posedením. Svoje veci si pokojne odložíte do šatníka vo vstupnej časti chaty. V prízemí môžete využívať i samostatnú toaletu.

Schodiskom sa dostanete do podkrovia, kde k pokojnému spánku poslúžia dve 2-lôžkové spálne s možnosťou dvoch prísteliek na veľkom rozkladacom gauči. Komfort hosťom poskytuje kúpeľňa so sprchovacím boxom, práčkou a toaletou, ktorá je situovaná medzi spálňami. V celej chate je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V záhradke si oddýchnete na terase s vonkajším posedením, ugrilujete si špeciality na grile alebo si posedíte v zrubovom altánku. Mysleli sme aj na odloženie Vašich bicyklov a lyží do samostatnej miestnosti. Parkovanie áut je zaistené priamo pri chate. Tešíme sa na Vás!

A čo ponúka okolie? Blízko je to od nás do bazénov aquaparku AquaCity Poprad (10 km) alebo Termalparku vo Vrbove (10 km). Golf si zahráte v Golfovom rezorte Black Stork (3 km). Určite nevynechajte i návštevu kontaktnej ZOO - Wild Park Resort (3 km), Tricklandiu – miesto vizuálnych ilúzií (8 km) alebo Beliansku jaskyňu (10 km). Zima je zas ideálna na lyžovanie v najvyššie položenom lyžiarskom stredisku na Slovensku – TMR Tatranská Lomnica (6 km). Menej zdatní ocenia aj strediská Strednica a Ski Bachledova – Ždiar (18 km).


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí