Moderný penzión s wellness a pivovarom!

Villa Ďumbierka sa nachádza v malebnej obci Mýto pod Ďumbierom v okrese Brezno na Horehroní, pod najvyšších vrchom Nízkych Tatier, Ďumbierom.

Celoročne sme Vám prichystali dokopy devätnásť lôžok. Na výber máte:
- jednu 2-lôžkovú izbu Čertovica s manželskou posteľou,
- dve 2-lôžkové izby Kráľová hoľa a Dereše každá s manželskou posteľou a výsuvným lôžkom, ktoré slúži ako prístelka pre dve osoby,
- jeden 2-lôžkový apartmán Ďumbier s manželskou posteľou a dvomi prístelkami,
- jeden 2-lôžkový apartmán Chopok s manželskou posteľou a tromi prístelkami.

Vo všetkých izbách a apartmánoch si oddýchnete pri pozeraní televízora (satelitný príjem v Ďumbieri a Chopku), počúvaní rádia, využiť môžete aj minibar, chladničku a rýchlovarnú kanvicu. Vlastné kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou sú vybavené uterákmi a sušičmi na vlasy.

Na prízemí nájdete spoločenskú miestnosť s gaučom, televízorom so satelitným príjmom, CD prehrávačom, rádiom, spoločenskými hrami aj jedálenským posedením. To využijete najmä vďaka chutným raňajkám, ktoré máte v cene pobytu. Malé barové posedenie a recepcia s možnosťou platby kartou sú našimi ďalšími výhodami. Lyže a bicykle si odložíte v úschovni a lyžiarky dáte opäť do poriadku pomocou sušiča. Nablízku spoločenskej miestnosti sa nachádzajú ešte dve samostatné toalety. V celom našom objekte sme zabezpečili bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Do exteriéru Vás v hrejivých mesiacoch vyvedie terasa s vonkajším posedením a altánok. Dospelí i detičky si tu dozaista užijú nezabudnuteľné chvíle plné pohody, zapožičiame Vám bedmintonovú výbavu aj elektrické bicykle. K príprave tradičných letných špecialít poslúži gril, kotlík i ohnisko. Nielen páni si prídu na svoje ochutnávaním remeselného piva z nášho vlastného pivovaru Ďumbier.

Detské ihrisko je plne vybavené pieskoviskom, hojdačkou, preliezkami, šmýkačkou a trampolínou a hračkami. Detská postieľka a stolička sú pre prípad potreby v zásobe tiež. Predovšetkým v zimných mesiacoch si vychutnáte saunu a dve kade. Jedna je s horúcou vodou, v druhej sa naopak príjemne schladíte. V oplotenom parkovisku pri objekte si na piatich vyhradených miestach odparkujete svoje vozidlá.

Skvelá východisková pozícia zariadenia Vás vo všetkých ročných obdobiach vyženie do okolia na ľahké prechádzky, cyklistiku a turistiku. Okúpete sa v Prírodnom kúpalisku Tále, Vodnej nádrži Krpáčovo alebo na Letnom kúpalisku Podbrezová. Zaujme aj Bystrianska jaskyňa, Kľacký vodopád, Minerálny prameň Budiš či Jaskyňa mŕtvych netopierov. Ďumbier zaimponuje svojím výhľadom. Zima je veľkým lákadlom pre lyžiarov. Ski centrum Mýto, Lyžiarske stredisko Tále, Lyžiarske stredisko Krpáčovo, Jasná Chopok juh - Kosodrevina alebo Ski centrum Čertovica predostierajú dostatok možností kvalitného vylyžovania sa.

Veríme, že pobyt v našej útulnej Ville Ďumbierka sa Vám bude viac ako páčiť a zažijete chvíle, na ktoré budete ešte dlho s láskou spomínať! Tešíme sa na Vás!