Chalupa v krásnom prostredí

Chalupa pod Čerešňou je situovaná v nádhernom horskom prostredí Národného parku Nízke Tatry, v príjemnej pokojnej okrajovej časti malebnej obce Mýto pod Ďumbierom. Ak túžite po dovolenke v tichom prostredí so zabezpečeným komfortom, dokonalým súkromím a pokojom ako aj bohatými možnosťami aktívneho trávenia Vášho voľného času v blízkom okolí, srdečne Vás k nám pozývame.

Našim hosťom ponúkame celoročne pohodlné ubytovanie v pekne zrekonštruovanej drevenici s veľkou záhradou, ktorá je veľmi vhodná pre ubytovanie mladých párov, rodiniek s deťmi, skupín priateľov a turistov. Celková kapacita drevenice predstavuje 8 lôžok. Na prízemí objektu je Vám k dispozícii príjemná spoločenská miestnosť s rohovým teplovzdušným krbom, pohodlným gaučovým posedením s kreslami a televízorom so satelitným príjmom s možnosťou využitia DVD prehrávača. Spoločenská miestnosť chalupy je zároveň prepojená s plne vybavenou kuchyňou s jedálenskou časťou, tehlovou pecou, elektrickým varičom, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Súčasťou prízemia objektu je taktiež špajza, trojlôžková spálňa s pieckou a kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Na poschodí chalupy sú umiestnené ďalšie dve 3-lôžkové spálne.

K chalupe patrí veľká oplotená záhrada s ovocnými stromami, ktorá disponuje dostatkom priestoru pre detské hry (trávnaté ihrisko pre loptové hry s pieskoviskom, hojdačkou a trampolínou). Príjemne posedieť si tu môžete v altánku s vonkajším posedením s možnosťou grilovania na záhradnom krbe s roštom, resp. opekania na otvorenom ohnisku. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Fajčiarov