Jarné prázdniny voľné

Drevenica na Mýte sa nachádza na okraji obce Mýta pod Ďumbierom. Tichá lokalita a teplo vychádzajúce zo štýlového krbu drevenice Vám urobia skvelú atmosféru na prežitie perfektnej dovolenky s priateľmi, známymi či rodinkou.

V tejto obci sa dá voľný čas využiť na prechádzky prírodou, na návštevy neďalekej Jaskyne mŕtvych netopier alebo Bystriankej jaskyne alebo prevezním sa na Čiernohronskej železnici. Rovnako si tu zahráte golf na golfovom ihrisku Gray Bear - Tále či potešíte svoje deti lezením na prekážkových dráhach v Tarzánii Tále. Zima je skvelá na lyžovanie, bežkovanie, snowboardovanie a iné aktivity, ktoré môžete vykonávať napríklad na svahoch miestneho strediska Ski centrum Mýto pod Ďumbierom alebo Ski Tále.

Celoročne ponúkame našim hosťom ubytovanie v jednom z dvoch mezonetových apartmánov Drevenice na Mýte, každý je kapacitne prispôsobený pre 8 až 9 osôb. Do každého apartmánu sa dostanete vlastným vchodom. Nakoľko je drevenica 2-apartmánová, obsadenosť objektu je potrebné konzultovať telefonicky s majiteľom objektu.

Prízemie každého apartmánu tvorí moderná obývačka s krbom, televízorom so satelitným príjmom, WiFi internetom, rádiom, spoločenskými hrami a gaučovým sedením. Obývačka je prepojená s plne vybavenou kuchyňou s jedálenským sedením. Každý apartmán sa skladá zo 7 pevných lôžok a 2 výsuvných prísteliek vhodných pre deti. K dispozícii sú Vám v každom apartmáne dve toalety a kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovacom zariadení. Krásy okolitej prírody si môžete nielen v zime, ale aj v lete užívať v spoločnosti Vašich blízkych priamo v Drevenici na Mýte. My sa na Vás už teraz tešíme!