Robotnícka ubytovňa za super ceny

Pozývame Vás do PTŠ - Ubytovne, ktorá sa nachádza na okraji mesta Šurany. Ideálna je pre pobyty pracujúcich aj hostí, ktorí hľadajú ubytovanie na dlhšiu dobu.

V areáli je umiestnený bufet a do 20 m je zastávka autobusu. Reštaurácia je zas v dosahu 500 m. Pokojne sa môžete vybrať poznávať okolie. Obľube sa teší cyklistika, in-line korčuľovanie alebo prechádzky. Vydajte sa späť do minulosti návštevou Mestského múzea. Kúpanie je možné v rekreačnom areáli Tona Beach. V blízkosti sú celoročne prístupné kúpaliská s termálnou vodou (Podhájska a Poľný Kesov).

Ubytovanie pre pracovníkov, firmy či turistov - to je naša PTŠ - Ubytovňa, ktorá disponuje celkovou kapacitou 170 lôžok. Na výber máme tieto ubytovacie jednotky:
- dvanásť 2-lôžkových izieb,
- štyridsať 3-lôžkových izieb,
- štyri 4-lôžkové izby,
- dve 5-lôžkové izby.

Každá izba je prispôsobená pre komfortný pobyt hostí. Vo výbave každej izby je príslušný počet lôžok, chladnička, roldor skriňa a stolík so stoličkami. Každá izba tiež disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. V celej ubytovni je WiFi pripojenie na internet zadarmo.

Na recepcii Vás ubytuje náš ochotný personál. Okrem rád či ďalších tipov na výlet Vám ukáže, kde sa nachádza práčovňa. K dispozícii máme veľkú spoločenskú miestnosť s televíziou a ping-pongovým stolom. Každé poschodie tvorí priestranná spoločná kuchyňa (celkovo štyri), ktorej súčasťou je zakaždým varná doska, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a posedenie. Za recepciou máme zasadačku pre 10 – 15 osôb - vhodná na rokovania či prednášky.

Po pracovnom týždni dobre padne oddych v altánku s posedením. Počas oddychovania si môžete grilovať špeciality na grile alebo v ohnisku. Parkovanie áut je priamo pred ubytovňou. Parkovisko je strážené kamerovým systémom. Pracovné cesty či dlhší výlet môže byť zaujímavý. Stačí prísť, ubytovať sa v našej zrekonštruovanej ubytovni a tráviť tu príjemný čas. Tešíme sa na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá