Komfortné ubytovanie za výhodné ceny!

Ubytovňa Offroad Garage je situovaná v mestečku Krásno nad Kysucou, ktoré sa nachádza len pár kilometrov do okresného mesta Čadca.

V blízkosti od ubytovania sa začína Kysucká cyklomagistrála - milovníci cyklistiky tak poobdivujú okolitú prírodu a historické pamiatky zo sedla bicykla. Cez Krásno nad Kysucou vedie hlavný ťah do neďalekých Čiech a Poľska. Len 10 kilometrov od ubytovania si môžete zalyžovať na svahoch lyžiarskych stredísk Snow Paradise Veľká Rača - Oščadnica a Ski Šerkov Ochodnica.

Ubytovňa je v prevádzke celoročne a disponuje celkovou kapacitou pre 20 osôb v desiatich 2-lôžkových izbách. Ubytovanie je vhodné pre robotníkov a partie pracovníkov, ktorí hľadajú turnusové ubytovanie i dlhodobé pobyty.

Izby sú komfortne zariadené samostatnými lôžkami, skriňami a televízorom s vysielaním DVB-T. Jedna z izieb je navyše dovybavená vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Pre ostatné izby sme pripravili spoločné kúpeľne so sprchovacími kútmi a toaletami. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na prípravu vlastných jedál využijete kompletne zariadenú kuchyňu s televízorom, jedálenským posedením, elektrickým sporákom s rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Za poplatok Vám poskytneme možnosť zapožičania techniky v miestnosti s barom a gaučom. V ubytovni Vám za poplatok poskytneme aj možnosť prania v práčke.

V exteriéri sme pre Vás pripravili altánok s vonkajším posedením, grilom a kotlíkom. Vaše autá si zaparkujete na oplotenom pozemku zabezpečenom kamerovým systémom, prípadne v garáži, kde si môžete odložiť aj Vaše bicykle či lyže. Tak neváhajte a príďte sa ubytovať do Ubytovne Offroad Garage. Tešíme sa na Vás.