Štýlový salaš s krásnym detským ihriskom

Salaš Vígľaš je umiestnený v nádhernom prostredí na úpätí Strážovských vrchov neďaleko kúpeľného mestečka Bojnice. Vychutnajte si Vašu dovolenku v salaši, spájajúcom v sebe tradíciu ako aj moderný prístup ku gastronómii. Pohodlie, lahodné tradičné slovenské špeciality, vždy ústretový personál, obrovské špeciálne detské ihrisko s množstvom preliezok a hojdačiek, prekrásna príroda a dych berúci výhľad na panorámu Hornonitrianskej kotliny. Toto všetko a ešte omnoho viac si u nás môžete dopriať ako náš hosť počas Vašej dovolenky.

Ponúkame Vám komfortné ubytovanie vo veľmi pekne zariadených mezonetových izbách a apartmánoch salaša. Vybrať si môžete spomedzi jednej dvojlôžkovej izby s možnosťou prístelky, jednej trojlôžkovej izby a dvoch apartmánoch s kapacitou 4 a 6 lôžok. Všetky izby sú ladené v príjemných tónoch a zariadené štýlovým interiérom s ohľadom na potreby a pohodlie našich hostí. Ich samozrejmosťou je televízor so satelitným príjmom, WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou. Apartmány disponujú navyše obývacou časťou s pohodlným posedením a súčasťou ich výbavy je taktiež chladnička.

Oddychovať a vychutnávať príjemnú atmosféru môžu hostia v priestoroch reštaurácie ladenej v tradično-modernom poňatí alebo na priestrannej terase salaša s kúzelným výhľadom na celú Hornú Nitru. Okrem vynikajúcich jedál pripravovaných vždy z čerstvých surovín máme pre Vás pripravenú aj širokú ponuku lahodných nápojov. Srdečne Vás k nám pozývame stráviť dovolenku plnú oddychu a relaxu v spojení s vynikajúcimi službami a zabezpečeným maximálnym komfortom. Tešíme sa na Vašu návštevu.