Rodinný penzion

Privát pod Tatrami sa nachádza v krásnej podhorskej obci Stará Lesná. Či už sa do Tatier chystáte v zime alebo v lete, ste u nás vždy vítaní. Privát pod Tatrami je vhodný pre jednotlivcov, rodiny s deťmi i väčšie skupiny.

Hostia majú k dispozícii 12 lôžok v štyroch samostatných izbách. V prípade potreby dokážeme ubytovať v rovnakom štandarde až 15 ľudí. Všetky izby sú vybavené televízorom. Dve z nich majú samostatné kúpeľne, ďalšie dve využívajú spoločnú. K dispozícii je aj spoločenská miestnosť s televízorom, spoločenskými hrami a krbom. Zásoba dreva je vždy poruke. V letných mesiacoch môžete grilovať v záhradnom altánku. Ubytovaným hosťom je k dispozícii kompletne vybavená kuchyňa na prípravu vlastných jedál. Zásoby kúpite v blízkom obchode. Ak sa vám na dovolenke nechce variť, opodiaľ sa nachádza aj reštaurácia. Vieme dohodnúť podanie večere v blízkej reštaurácii vo výhodných cenách.

V rámci ubytovania poskytujeme bezplatné parkovanie v uzavretom dvore. Ubytovaným hosťom je k dispozícii pripojenie na internet.
Patríme medzi ubytovacie zariadenia v Tatrách, ktoré poskytujú Tatry card s množstvom zliav.