Chalupa so štýlovými apartmánmi

Apartmány v Chalupe sú situované v centre obce Stará Lesná, len 4 km od známeho lyžiarskeho strediska v Tatranskej Lomnici. V blízkosti sa nachádza aj zastávka pre SKI BUS, ktorý Vás vyvezie priamo k lyžiarskym vlekom.

Hosťom ponúkame ubytovanie v samostatných apartmánoch. Jeden apartmán tvorí priestranná spálňa so 4 lôžkami a možnosťou prístelky, posedenie pri krbe, kúpeľňa s WC a podlahovým kúrením, kuchyňa s krbom, chodba, CD prehrávač a televízor. Ďalší apartmán tvorí izba so 4 lôžkami (poschodová posteľ), útulná kuchyňa so sedením, kúpeľňa s WC a podlahovým kúrením, CD prehrávač. Zároveň je tu možnosť využitia jednej prístelky. Kuchyne sú vybavené chladničkou, mikrovlnou rúrou, plynovým sporákom, kuchynským riadom, varnou kanvicou a kompletnou jedálenskou súpravou pre 5 osôb.

Naše ubytovanie je ideálnym východiskovým bodom na turistické a lyžiarske aktivity. 13 km od Starej Lesnej sa nachádza termálne kúpalisko Aqua City Poprad. V blízkom okolí nájdete tenisové kurty, kryté bazény, saunu, golf a možnosť jazdenia na koni. Pripadne Wellness v Hoteli Kontakt, vzdialenom len 1 km.