Deti do 3 r. bez nároku na lôžko GRATIS

Apartmány Monika sú situované v nádhernom prostredí Vysokých Tatier, v pokojnej časti tatranskej obce Stará Lesná, nachádzajúcej sa v blízkosti významných turistických centier Tatier ako Tatranská Lomnica a Starý Smokovec.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie (od mája do októbra) v príjemne a účelne zariadených 4 mezonetových apartmánoch s kapacitou 4 osôb. Súčasťou prízemia každého apartmánu je spálňová časť s manželskou posteľou, posedenie, chladnička a kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. V podkrovnej spálňovej časti apartmánu sú umiestnené dve samostatné lôžka. Všetci ubytovaní hostia majú možnosť využívať priestrannú spoločenskú miestnosť spojenú s kompletne vybavenou kuchyňou slúžiacou na prípravu chutných jedál. Využívať v nej môžete plynový sporák s elektrickou rúrou, chladničku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a kávovar.

Príjemne posedieť a relaxovať môžete v pekne upravenej záhrade apartmánov, v ktorej je Vám k dispozícii terasa so záhradnou hojdačkou a možnosťou vonkajšieho posedenia a grilovania s využitím záhradného grilu. Ubytovanie poskytujeme celoročne, pričom radi privítame aj Vášho domáceho miláčika. Parkovanie je zabezpečené priamo pri ubytovaní, resp. v uzavretom dvore. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty