First minute až -30%

Last minute! Rezervujte si zimnú dovolenku za skvelé ceny až -30% 1 osoba /noc +raňajky(bufetové stoly)len 23 € Deti do 15r/1 noc + raňajky len 13 € Parkovanie priamo v areáli penziónu zdarma,wiffi,zľavy na skipassy, do aquaparku, wellness


Ubytovacie zariadenie Penzión Palušák nájdete v podtatranskej obci Stará Lesná, medzi mestom Poprad a centrom Vysokých Tatier Starým Smokovcom a Tatranskou Lomnicou.

Ponúkame ubytovanie v novom penzióne vo Vysokých Tatrách s prekrásnym výhľadom na Vysoké Tatry.
Ubytujte sa v Penzione Palušák, kde získate zľavy na skipassy,lyžiarsku vystroj a relax v Aquaparku v Poprade.
Penzion ma výbornu polohu, bezplatne parkovanie, wiffi a výbornu kuchyňu!

Ubytovanie poskytujeme jednotlivcom, rodinám s deťmi i skupinkám turistov v moderne zariadených dvojlôžkových a trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Každá izba má balkón, vlastnú kúpeľňu, WC, rádio WiFi internet a televízor so satelitom. Ubytovanie ponúkame aj v kompletne zariadenom apartmáne pre 4 osoby.

Súčasťou penziónu je výborná reštaurácia s letnou terasou so širokou ponukou chutných jedál. Penzión je tiež vhodný na usporiadanie firemných akcií, osláv, školení, seminárov a sústredení. V areáli objektu je aj altánok s posedením s možnosťou grilovania.

Zľavy ktoré máme pripravené pre našich klientov:
· zľava až 15% do aquaparku v Poprade
· zľava na lanovky vo Vysokých Tatrách 30%
· zľava na rôzne atrakcie vo Vysokých Tatrách
· bezplatné parkovanie pri penzióne v uzavretom dvore
· bezplatný Wifi internet
· večera pre ubytovaných hostí 5 Eur/deň


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Iba zosobašené páry, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov