Príjemné rodinné a tiché prostredie

Villa Tatran sa nachádza vo Vysokých Tatrách v obci Stará Lesná, len 4 km od Tatranskej Lomnice a 8 km od Starého Smokovca. Vila je ideálnym miestom pre rodinky s deťmi, skupinky priateľov a známych i všetkých, ktorí si chcú oddýchnuť v nádhernej prírode od zhonu a ruchu miest. Vysoké Tatry Vás radi privítajú počas celého roka. V lete je tu obľúbená turistika, prechádzky prírodou a cykloturistika. V zime si na svoje prídu lyžiari a bežci na lyžiach. V dosahu sú aj termálne kúpaliská Vrbov, AquaCity Poprad a Vyšné Ružbachy. Vaše ratolesti určite poteší jazda kočom s konským záprahom alebo člnkovanie na Štrbskom plese.

Villa Tatran poskytuje celoročne príjemné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 26 osôb. Prízemie tvorí spoločenská miestnosť s krbom a televízorom, ktorá je využívaná aj ako jedáleň. Nachádza sa tu taktiež plne vybavená kuchyňa (s plynovým sporákom s elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou, umývačkou riadu, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnou rúrou) a kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Po dohode Vám radi počas Vášho pobytu zapožičiame detskú postieľku.

Pokojný a ničím nerušený spánok si vychutnáte na poschodí a v podkroví v príjemných izbách a apartmánoch s kapacitou od 2 do 6 lôžok. Zvoliť si tu môžete z nasledovných možností ubytovania:

- 1x 5-lôžkový apartmán, tvorený 2-lôžkovou a 3-lôžkovou spálňou, plne vybavenou kuchyňou s jedálenskou časťou a krbovými kachľami, ako aj kúpeľňou s vaňou a toaletou.
- 1x 2-lôžková izba s prístelkou, čiastočne zástenou oddelenou kuchynkou a kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.
- 1x 3-lôžková izba s kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.
- 1x 3-lôžková izba s prístelkou, kuchynským kútom a kúpeľňou s vaňou a toaletou.
- 1x 5 až 6-lôžkový apartmán, tvorený 2-lôžkovou spálňou s prístelkou a kuchynkou, ako aj 3-lôžkovou spálňou. Súčasťou apartmánu je rovnako obývacia miestnosť s kuchynskou časťou a kúpelňa so sprchovacím kútom a toaletou.
- 2x 2-lôžková izba so spoločnou kúpeľňou s vaňou a toaletou (jedna z izieb disponuje možnosťou prístelky).

V areáli Villy Tatran na Vás čaká opekačka či grilovačka s priateľmi a Vaše detičky sa vybláznia na šmýkačke alebo si postavia hrady z piesku. Svoje autá si môžete bezpečne zaparkovať priamo pri ubytovaní.

Zavítajte k nám a zažite výbornú dovolenku v srdci Vysokých Tatier! Tešíme sa na Vás!