Penzión v lyžiarskom stredisku

Penzión Váh nájdete na Liptove v malebnom prostredí Nízkych Tatier, v obci Liptovská Teplička, priamo pri lyžiarskom stredisku. Táto lokalita Vám ponúka veľa príležitostí na relax, oddych, zábavu ale aj rekreáciu a šport počas celého roka. Počas zimy môžete využiť lyžiarske stredisko SKI Park Liptovská Teplička. Leto láka návštevníkov množstvom zaujímavostí. Či už sa jedná o turistiku, aquaparky, historické i kultúrne pamiatky.

Našim hosťom ponúkame ubytovanie v dvoj a trojlôžkových izbách. K dispozícii sú dve dvojlôžkové izby s vlastnou kúpeľňou a izby riešené formou buniek (dve izby majú spoločnú sprchu a toaletu). K dispozícii je jedna bunka s dvoma dvojlôžkovými spálňami + sprcha a toaleta a štyri bunky s jednou dvojlôžkovou a jednou trojlôžkovou spálňou + sprcha a toaleta. Niektoré izby majú balkón a na každej izbe je WiFi pripojenie na internet.

Počas pobytu u nás môžete navštíviť pravú dedinskú krčmu zariadenú v štýle koliby. Tu si môžete vychutnať alko i nealko nápoje každého druhu. Počas zimných večerov Vás poteší posedenie pri krbe v spoločenskej miestnosti, ktorá je tiež vybavená televízorom, satelitom a posedením pre plný počet osôb. Po dohode Vám radi zabezpečíme stravovanie, zorganizujeme pre Vás oslavy, rodinné stretnutia, posedenie s priateľmi, svadby a podobne. K vybaveniu penziónu patrí lyžiareň a úschovňa bicyklov. Parkovať svoje autá môžete priamo pri penzióne. Tešíme sa na Vašu návštevu.