Ubytovanie pre milovníkov turistiky!

Príjemné ubytovanie v Priváte Alli nájdete v centre mestečka Liptovský Hrádok, ktoré je ideálnym východiskovým bodom pre milovníkov pešej turistiky i cykloturistiky. Ubytovanie sa nachádza neďaleko autobusovej a železničnej stanice.

Počas voľných chvíľ Vám odporúčame vydať sa na nezabudnuteľné výlety do Vysokých, Nízkych a Západných Tatier. Môžete ísť zrelaxovať do Hotela Permon ****, Termal Raja Liptovský Ján alebo Aquaparku Tatralandia. Tu sa detičky zaiste potešia Domu hore nohami, Kontaktnej Zoo a množstvu ďalších atrakcií. Zaujímavý je aj skanzen Múzeum liptovskej dediny v Pribyline, kde nájdete architektonické skvosty zo zatopených obcí na mieste dnešnej vodnej nádrže Liptovská Mara. Táto vodná plocha Vám dnes ponúka plavbu výletnou loďou, adrenalínové vodné športy, možnosť rybolovu i plávania. V zime si na svoje prídu najmä lyžiari, na ktorých tu čakajú upravené zjazdovky lyžiarskych stredísk Ski Centrum Opalisko - Závažná Poruba, Jasná - Nízke Tatry a mnohých iných v okolí. Majiteľ ubytovania Vám veľmi rád poskytne ďalšie vyčerpávajúce informácie o možnostiach turistických výletov na Liptove.

Našim hosťom ponúkame ubytovanie s celkovou kapacitou pre osem hostí, v dvoch typoch ubytovacích jednotiek, a to v:
- bezbariérovom 3-lôžkovom apartmáne s celoročnou prevádzkou,
- záhradnom 4-lôžkovom domčeku/chatke s prevádzkou mimo vykurovacieho obdobia.

V komfortne zariadenom apartmáne, ktorý je súčasťou rodinného domu s vlastným vchodom, sa nachádza priestranná 3-lôžková spálňa s možnosťou jednej prístelky. Tu je pre Vás pripravené posedenie za stolom so stoličkami ako aj v pohodlných kreslách. K dispozícii je tu tiež televízor so satelitným príjmom, krbová piecka a kuchynský kútik s drezom, elektrickou dvojplatničkou a rýchlovarnou kanvicou. Pred apartmánom je situovaná vstupná hala s posedením. K dispozícii je Vám rovnako vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V apartmáne sme pre Vás zabezpečili bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Záhradný domček pozostáva z kompletne zariadenej kuchynky s jedálenským stolom so stoličkami, rádiom a krbom, ktorý Vás príjemne zahreje počas chladnejších dní. Dreveným schodiskom sa presuniete do spálňovej časti, kde si oddýchnete na štyroch samostatných lôžkach. Tu si pozriete dobrý program v televízore so satelitným príjmom a posedíte za stolom so stoličkami. Súčasťou záhradného domčeka je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Ubytovaní hostia môžu svoj voľný čas tráviť posedením v altánku, grilovaním dobrôt v záhradnom krbe, hojdaním sa na záhradnej hojdačke a detičky zas skákaním na trampolíne. Veľmi radi Vám pre tých najmenších pripravíme detské hračky, vaničku, ohrádku či detskú postieľku na vyžiadanie. Na úschovu lyží a bicyklov Vám poslúži garáž i drevárnička, v prípade potreby je k dispozícii aj práčka. Vaše autá si bezpečne zaparkujte na priestrannom oplotenom pozemku pri ubytovaní.

V prípade, že Vás naše ubytovanie zaujalo, prosíme o priamy telefonický kontakt - stačí vyplniť kontaktný formulár vpravo, kde Vám zobrazí naše kontaktné údaje. Tešíme sa na stretnutie s Vami v Priváte Alli!