Lacné ubytovanie v krásnom prostredí.

Penzión Mlynárov dvor sa nachádza na Liptove, západne od Liptovského Mikuláša v podhorskej obci Dúbrava. Obec je situovaná na severných svahoch Nízkych Tatier. Priamo z obce sa môžete vybrať na turistiku do Dúbravskej doliny, kde si môžete nazbierať lesné plody a hríby. V neďalekom Svätom Kríži sa oplatí navštíviť artikulárny evanjelický kostol, ktorý patrí medzi najväčšie celodrevené stavby v Európe. V lete sa Vám ponúka možnosť turistiky, cykloturistiky, relax pri Liptovskej Mare, návšteva Tatralandie i Bešeňovej. Zimu na lyžiach si užijete v lyžiarskom stredisku Jasná Chopok, ktoré Vám okrem lyžovania ponúkne množstvo doplnkových aktivít pre deti i dospelých.

Penzión Mlynárov Dvor ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou 13 lôžok v dvoch samostatných apartmánoch. Prízemie penziónu tvori menší 5 lôžkový apartmán zložený z jednej dvojlôžkovej spálne s možnosťou prístelky, spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom, satelitom, DVD prehrávačom a posedením s možnosťou dvoch lôžok na rozkladacom gauči. Spoločenská miestnosť je prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou (chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, dvojplatnička, kuchynské riady). K apartmánu patrí taktiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V apartmáne môžete bezplatne využívať WiFi pripojenie na internet. Poschodie penziónu tvori veľký osemmiestny apartmán. Apartmán má jednu dvojlôžkovú izbu, jednu dvojlôžkovú izbu s možnosťou dvoch prísteliek a spoločenskú miestnosť s televízorom, satelitom, posedením a možnosťou dvoch prísteliek. Spoločenská miestnosť je prepojená s kuchyňou vybavenou chladničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a elektrickou dvojplatničkou. Apartmán má bezplatné WiFi pripojenie na internet, notebook, HiFi systém a vlastnú kúpeľňu s vaňou a toaletou. V prípade potreby je možné využívať elektrický sporák s elektrickou rúrou v spoločných priestoroch.

Radi Vám zapožičiame horský bicykel a bedmintonové rakety. K dispozícii je aj obrovská záhrada vhodná na loptové hry. Relaxovať môžete v altánku s krbom a posedením. Tiež je pre Vás pripravená hojdačka, ohnisko s posedením s možnosťou opekania a varenia kotlíkového guľášu. Parkovať môžete priamo vo dvore penziónu. Pozývame Vás dovolenkovať na Liptov. Budete u nás zaručene spokojní. Tešíme sa na stretnutie s Vami.