...aby ste sa u nás cítili ako doma...

Rodinný Penzión Eliška sa nachádza v prekrásnom prostredí Chránenej krajinnej oblasti Štiavnické vrchy, v malebnej dedinke Štiavnické Bane, pri Banskej Štiavnici. Táto horská banícka obec spolu s jej okolím ponúka svojim návštevníkom viaceré možností aktívneho oddychu, dokonalého relaxu a odpočinku. Počas Vášho pobytu sa tu môžete venovať napríklad turistike, cyklistike, hubárčeniu, či spoznávaniu prírodných skvostov ako sú čisté banské tajchy (s možnosťou vodných športov a zábavy) alebo kultúrno-historických pamätihodností kraja. Majitelia objektu Vám taktiež radi sprostredkujú možnosť zábavy na štvorkolkách alebo jazdenia na koňoch neďaleko penziónu.

V zimnom období si tu na svoje prídu najmä milovníci lyžovania, ktorí si v 3 km vzdialenom lyžiarskom stredisku Salamandra Resort môžu do sýtosti vychutnávať jeden a pol kilometra dlhú jazdu po stredne náročnej zjazdovke. Pre priaznivcov bežkovania máme skvelú správu - v okolí areálu je Vám k dispozícii až 13 kilometrov upravovaných bežeckých tratí.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v Penzióne Eliška s celkovou kapacitou 16 lôžok vrátane prísteliek. Pre hostí sme s láskou a citom pripravili päť 2-lôžkových izieb (niektoré s prístelkami) a jeden apartmán, pozostávajúci z 2-lôžkovej spálne a spoločenskej časti s pohovkou a možnosťou pridania ďalších 2 prísteliek. Súčasťou vybavenia každej izby aj apartmánu je manželská posteľ, štandardný nábytok, televízor so satelitným príjmom, rádio, minibar, vlastná kúpeľňa s toaletou a možnosť využívať WiFi pripojenie na internet. Pre rodiny s malými deťmi máme samozrejme k dispozícii detskú postieľku a pre úplne najmenšie bábätká aj tradičnú drevenú kolísku.

Penzión bol kompletne zrekonštruovaný v decembri 2015. Snažili sme sa ho zariadiť štýlovo tak, aby ste sa v ňom cítili maximálne príjemne a Váš pobyt si tak naplno užili. V rámci doplnkových služieb Vám radi pripravíme bohaté raňajky formou švédskych stolov, chutný obed či večeru. Zároveň Vás srdečne pozývame na príjemné posedenie v dennom nefajčiarskom bare s krbom, televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom, rádiom, videom a spoločenskými hrami. Vaše detičky sa tu budú môcť zahrať v detskom kútiku plnom hračiek alebo si oddýchnuť po celom dni pri premietaní rozprávok na plátno.

Vo vonkajšej veľmi pekne upravenej záhradnej časti penziónu s terasou, posedením, vonkajším grilom a kotlinou na varenie gulášu si v kruhu rodiny či priateľov môžu hostia do sýtosti vychutnávať výnimočné chvíľky pohody a relaxácie. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo vo dvore ubytovania. Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne a komfortne, ako doma... Vaša spokojnosť bude našou odmenou a už teraz sa tešíme na Vašu návštevu!