REKREAČNÉ POUKAZY ❤❤❤

Chalupa Burg nad Banskou Štiavnicou je situovaná len cca 800 m od vrchnej stanice lanovky Salamadra Ski Resort. Nachádza sa v tichej časti obce Štiavnické Bane - Horná Roveň, priamo nad historickou Banskou Štiavnicou, v chránenej krajinnej oblasti Štiavnické vrchy. Slovom "Burg" sa nenechajte zmýliť, štiavnickí baníci totiž žartovne označovali svoje malé domčeky ako "Burg", v preklade hrad.

Naša chalupa je ideálnym východiskovým bodom pre turistiku (napríklad na vrch Sitno) a cyklistiku k okolitým tajchom či jazerám, ktorých je v blízkosti od ubytovania naozaj neúrekom. Rovnako zaujímavým je samotné mesto Banská Štiavnica, kde navštívite Starý a Nový zámok, Banské múzeum v prírode, Botanickú záhradu a poprechádzate sa historickým námestím. Celoročnú zábavu a relax ponúka Vodný raj Vyhne a v zime si užijete lyžovačku v lyžiarskom stredisku Salamandra Ski Resort.

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v zrekonštruovanej chalupe, ktorej kapacita je prispôsobená pre pobyt maximálne 8 osôb. Ubytovanie je Vám k dispozícii ako celok pre jednu samostatnú skupinku či rodinku s deťmi.

V ubytovaní je pre Vás pripravená kuchynka, ktorá Vám poslúži aj ako spoločenská miestnosť s krbom a gaučom, vhodným aj ako prístelka pre pohodlný spánok jednej osoby. Pre prípravu vlastných jedál využijete elektrický sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a chladničku s mrazničkou.

Súčasťou chalupy je rovnako jedna 3-lôžková spálňa so samostatným lôžkom, poschodovou posteľou a jedna 4-lôžková spálňa s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami. V ubytovaní je k dispozícii aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Pekné dovolenkové chvíle môžete tráviť aj v exteriéri, kde si v kruhu Vašich blízkych ugrilujete vlastné špeciality na grile, opečiete slaninku na ohni alebo uvaríte kotlíkový guláš. Tí najmenší sa potešia pieskovisku a šmýkačke. Vaše bicykle či lyže si odložíte v exteriérovej kôlni a autá zaparkujete priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Váš pobyt v Chalupe Burg nad Banskou Štiavnicou.