Len 20 metrov od lyžiarskeho vleku

Penzión Brest leží vo Veľkej Fatre, priamo v známom lyžiarskom stredisku Jasenská dolina (12 km od mesta Martin a 25 km od termálnych kúpeľov Turčianske Teplice).

Hosťom ponúkame ubytovanie v 26 izbách. K dispozícii je 6 dvojlôžkových izieb s možnosťou dvoch prísteliek a 20 trojlôžkových s možnosťou jednej prístelky. Izby sú vybavené štýlovým nábytkom z masívneho dreva. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie a predsieň s úložňou lyží.

Stravovanie pre našich hostí je zabezpečené v štýlovej reštaurácii s krbom. Pochutnáte si na špecialitách slovenskej kuchyne. Radi pre Vás pripravíme grilovačku, pečené presiatko, guľáš či zabíjačku. Reštaurácia má kapacitu 60 miest + letná terasa 32 miest. Ak si chcete užiť súkromie, zorganizovať oslavu, školenie alebo iné akcie, poslúži Vám salónik s obojstranným krbom a kapacitou 60 miest.

Po náročnom dni si môžete dopriať relax v našom wellness centre, kde na Vás čaká suchá sauna, parná sauna, infra sauna, vonkajšia vírivka a masáže.

Penzión je vhodný pre lyžiarov, turistov, rodinky s deťmi a rôzne skupinky s možnosťou rekreácie, organizovania osláv, kongresov, školení, táborov, škôl v prírode, výletov a podobne.

U nás máte priamy kontakt s najdlhším svahom celého lyžiarskeho strediska, tiché prostredie a malebnú prírodu Veľkej Fatry a Turca.