Krásne izby, penzión priamo v centre

Pozývame Vás do centra Martina, kde sa nachádza náš Penzión Čierna Pani **, ktorý ponúka počas celého roka ubytovacie aj stravovacie služby. Od nás môžete poznávať krásy regiónu Turiec.

Celková kapacita Penziónu Čierna Pani je 85 osôb. Penzión je vhodný pre jednotlivcov, páry, skupinky hostí aj na usporiadanie akcií, svadieb a rozličných podujatí. Na výber máte z týchto 34 ubytovacích jednotiek:
- dvadsať jedna 2-lôžkových izieb s manželskou posteľou,
- tri 2-lôžkové izby s manželskou posteľou a navyše dvomi pevnými prístelkami,
- deväť 3-lôžkových izieb s manželskou posteľou a jedným pevným lôžkom,
- jeden apartmán s manželskou posteľou v spálni a dvomi prístelkami na gauči v obývacej časti.

Izby sú vybavené požiadavkám klientov súčasnej doby. V každej sa nachádza príslušný počet lôžok, LCD televízor s káblovým príjmom, minibar a pracovný stolík. Súčasťou každej izby je taktiež kúpeľňa s vaňou, fénom a toaletou. Apartmán disponuje obývacou časťou s krbom, LCD televízorom s káblovým príjmom a kuchynským kútom s rýchlovarnou kanvicou. Nechýba kúpeľňa s vaňou, fénom a toaletou. V priestoroch penziónu je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Domáce prostredie penziónu v kombinácii s príjemnou atmosférou si užijete nielen na izbách, ako aj v reštaurácii s terasou (kapacita 70 miesta). Zároveň sa u nás nachádzajú aj 2 salóniky (jeden pre 30, druhý pre 20 osôb), Furmanská piváreň (pre 30 osôb), Slovenská izba (pre 30 osôb), Lobby bar (pre 70 osôb) a spoločenská sála (maximálne 200 osôb). V penzióne máme detskú postieľku, vysokú stoličku, hojdačku a šmýkačku. Zahrať si môžete aj stolný tenis. Na recepcii Vám uschováme športové potreby, zaplatíte tu kartou a môžete využiť výťah aj ďalšie doplnkové služby. Parkovanie áut je priamo pri penzióne. Tešíme sa na Vás!

Okolie penziónu je dobré pre peších turistov aj ľudí milujúcich bicyklovanie. Priamo v Martine si môžete pozrieť expozície viacerých inštitúcií (Múzeum Andreja Kmeťa, Slovenské národné múzeum Martin, Turčianskej galérie) alebo si kúpiť lístky do divadla. V lete sa môžete schladiť v bazénoch Kúpaliska Sunny Martin aj Kúpaliska Vrútky. Odporúčame Vám tiež prechádzku prekrásnou prírodou Malej a Veľkej Fatry alebo prehliadku skanzenu - Múzea slovenskej dediny - Jahodnícke háje. Po napadnutí snehovej pokrývky sa dá lyžovať na svahoch okolitých stredísk, ako sú lyžiarske stredisko Martinské hole a Snowland Valčianska dolina.