Apartmán v absolútnej blízkosti zámku!

Pekne zariadený a priestorovo komfortný apartmán s názvom Dom pod zámkom, je situovaný priamo v centre mesta Bojnice, v blízkosti honosného Bojnického zámku, ZOO, Kúpaliska Čajka a termálnych kúpeľov. Od nás to máte blízko k tým najvyhľadávanejším atrakciám, ktoré mesto ponúka.

Spoznáte históriu spomínaného Bojnického zámku s prekrásnou záhradou, navštívite miestnu Bojnickú zoo alebo sa poprechádzate v pokojnom zelenom parku Kúpeľov Bojnice. Počas pekných dní si spríjemníte voľné chvíle v termálnych kúpaliskách Čajka, Vodný svet alebo na Plážovom kúpalisku Bojnice. V meste nájdete aj tzv. Múzeum praveku - Prepoštskú jaskyňu, kde si priblížite život v dávnych vekoch. Na výlet sa Vám oplatí vydať aj do Hornonitrianskeho banského skanzenu pri obci Sebedražie, kde je situovaný aj Golfový areál Scotland. Ak patríte k lyžiarom, odporúčame Vám lyžiarske stredisko Ski TMG Poruba alebo Ski TMG Remata.

Srdečne Vás pozývame do nášho celoročne dostupného apartmánu s terasou, ktorý sa nachádza na samostatnom poschodí rodinného domu. Svojim priestorom je ubytovanie vhodné pre pobyt od 2 do 11 osôb.

V apartmáne sme pre Vás pripravili obývaciu miestnosť s rozťahovacou pohovkou, ktorá Vám v prípade záujmu poslúži aj ako prístelka pre dve osoby. Počas voľných chvíľ si môžete pozrieť televízor so satelitným príjmom, pustiť príjemnú hudbu z rádia s CD prehrávačom alebo si len tak posedieť s blízkymi za okrúhlym stolom so stoličkami. Priamo z obývacej miestnosti sa dostanete na terasu s posedením a jedinečným výhľadom na zámok a široké okolie.

Na prípravu Vašich jedál Vám poslúži kompletná výbava v kuchynskom kútiku prepojenom s veľkou kúpeľňou. Tu je Vám k dispozícii vaňa, sprchovací kút a dve umývadlá. Súčasťou apartmánu je aj samostatná toaleta. Pokojný spánok si doprajete v 4-lôžkovej alebo 5-lôžkovej spálni, každá zariadená s manželskou posteľou a samostatnými lôžkami. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Tak teda zaparkujte Vaše autá priamo pri Dome pod zámkom a prežite príjemne strávené voľné chvíle v čarovných Bojniciach s nezabudnuteľnou atmosférou. Už teraz sa tešíme na Váš pobyt!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Domáce zvieratá