Loading

Ubytovanie oslavy na Chopku

(8 objektov)

Privát Kubík 473

Liptovský Mikuláš - Vitálišovce, na okraji obce / mesta, pri...
Ubytujte sa v srdci Liptova

Luxury House Tále

Bystrá (okres Brezno), v rekreačnej oblasti, pri lese / na okraji lesa
Luxusná chata so saunou pri lese

Apartmány Maladinovo

Liptovský Mikuláš, v rekreačnej oblasti, pri vode
Unikátny ubytovací komplex na Liptove!

Chaty Ďumbierky

Mýto pod Ďumbierom, na okraji obce / mesta, pri lese / na o...
Štýlové chaty s maximálnym súkromím

Apartmány Nella

Mýto pod Ďumbierom, v obci / v meste
Apartmánový dom s wellness a billiardom

Apartmány Family Tree - rekreačný dom

Liptovský Mikuláš - Liptovský Mikuláš - Demänová, na okraji obce / mesta
Nadštandardný dom pre väčšie skupiny

Villa Harmony

Liptovský Mikuláš - Andice, na okraji obce / mesta, pri lese...
Akciove Zimne baliky

Hotel Ďumbier

Brezno, v obci / v meste, v centre mesta
Kvalitné a lacné ubytovanie v Brezne
1 - 8 / 8

Názory a odporúčania

Ing. Tibor Bruckmayer (ubytovateľ) 5.7.2020
Nádherná Vajskovská dolina, jaskyňa Mŕtvych netopierov, Chopok Juh - lyžiarske centrum, Tále- golfový areál len 4 km prechádzkou cez les.
Erika Kovácsová (ubytovateľ) 4.7.2020
V tesnej blízkosti chatky je ohnisko, altánok a záhradný krb, detské ihriská s preliezkami, športové ihriská a rôzne spoločenské hry na recepcii. Veľmi blízko od chatky je Mini ZOO so zvieratkami alebo jediný veterný tunel na Slovensku Hurricane Factory so simulátorom voľného pádu. Počas celého Vášho pobytu Vám bude priamo z areálu ubytovania k dispozícii multi-vstup s možnosťou prechodu do Aquaparku Tatralandia aj viackrát denne s 20% ZĽAVOU. Vstup je potrebné zakúpiť na recepcii ubytovania, aby bola uplatnená zľava. Chatky predstavujú výbornú voľbu pre všetkých milovníkov relaxu a aktívneho oddychu, ideálne pre rodiny s deťmi, páry alebo skupinky priateľov. Spríjemniť si môžete Váš voľný čas surfovaním, člnkovaním alebo plavbou vyhliadkovou loďou po Liptovskej Mare, návštevou Demänovských jaskýň, či turistickými prechádzkami a cyklistickými túrami okolitou prírodou Západných a Nízkych Tatier.
Igor Alman (ubytovateľ) 4.7.2020
Liptov je najnavštevovanejším regiónom na Slovensku, a to vďaka svojim prírodným krásam, možnostiam športového i kultúrneho vyžitia.
Zuzana Lamošová-Beňovská (ubytovateľ) 4.7.2020
V blízkosti Krpačova sa nachádza Vajskovská dolina, ktorá je ukončená krásnymi Vajskovskými vodopádmi. V Krpačove je vybudovaný náučný chodník "Medvedia cestička". Ďalej v lete je možnosť kúpania v miestnom jazere, hubárčenia a prechádzok. V zimnom období možnosť lyžovania.
Michal Jorčík (ubytovateľ) 4.7.2020
Horehronie poskytuje široké možnosti voľnočasových, športových a kultúrnych možností. Nájdete tu bohatý program hlavne pre rodiny s deťmi a turistov. Mnoho nenáročných trás po okolí ale aj turistiku v Nízkych Tatrách. Deti poteší hlavne jazda Vláčikom, lesnícky skanzen, splav Hrona, zvieracie farmy v regióne, Tarzánia, kúpanie v jazere a mnohé ďalšie. Región môžete spoznávať aj kultúrne v miestnych múzeách, Ľupčianskom Hrade, Unikátnom Konskom mangli, ktorý si môžete aj vyskúšať, keramickej dielni a množstve technických pamiatkach ktorými je región Horehronia známi. S prírodných zaujímavostí stoja za zmienku Národný park Nízke Tatry a Murásnak planina, Jaskyňa mŕtvych Netoprierov, Bystrianska kvapľová jaskyňa, meandre kamenistého potoka, Vajskkovské vodopády, Jazero Krpačovo, prameň Hrona a mnohé ďalšie, ktoré môžete spoznávať zo sedla bicykla či e-biku.
Patricie Kusá (ubytovateľ) 4.7.2020
Lyžiarske stredisko Jasná,lyžovanie,aquapark Tatralandia,Demänovské jaskyne,možnosť tiristických výletov.Veľmi dobré atrakcie- vhodné na oddych,rekreáciu a športové vyžitie.
Alena Húsková (ubytovateľ) 3.7.2020
Liptov... srdce Slovenska!
Zuzana Freissl (ubytovateľ) 3.7.2020
Liptov je región, ktorý hovorí sám za seba :-)
Michal Hulík (ubytovateľ) 3.7.2020
Naša lokalita ponúka priehrštie celoročných aktivít – letnú vysokohorskú turistiku, nádherné cyklistické trate všetkých náročností, vodné športy na Liptovskej Mare, legendárne jaskyne priamo v Demänovskej doline, rodinný Aquapark Tatralandia aj Bobovú dráhu v Pavčinej Lehote.
Radek Slatinský (ubytovateľ) 3.7.2020
Liptov je nádherný horský región na severe Slovenska, ktorý je obklopený pohoriami Nízke Tatry, Západné Tatry, Vysoké Tatry, Chočské vrchy a Veľká Fatra. Okolité hory sú pretkané krásnymi dolinami, nájdete tu jaskyne, potoky, horské plesá aj vodopády, nádherné výhľady aj skanzeny či kultúrne a historické pamiatky. Krásna príroda Liptova láka na turistiku. Na značených turistických trasách môžete voliť podľa náročnosti, či už sa jedná o rodinné prechádzky s deťmi alebo náročnejšiu turistiku pre skusených a zdatných turistov, čerstvý horský vzduch urobí dobre všetkým. Určite stojí za to navštíviť jaskyne – v Demänovskej doline – Demänovskú jaskyňu slobody s nádhernou sintrovou výzdobou či Demänovskú ľadovú jaskyňu, alebo si vyberiete niektorú inú v blízkom okolí.
Eva Mikulíková (ubytovateľ) 3.7.2020
Liptov najkrajší a najnavštevovanejší región Slovenska.
Miroslava Dianovská (rodina s malými deťmi - návštevník) 2.7.2020
Odporúčam navštíviť stredisko Tále, Bystriansku jaskyňu a povoziť sa na vláčiku na čiernohronskej železnici.
Jana Krupová (ubytovateľ) 2.7.2020
Top lokalita na turistiku, lyžovanie a poznávanie tohto atraktívneho regiónu.
Mariana Vranova (ubytovateľ) 2.7.2020
Odporučila by som navštíviť Demänovskú Dolinu, jaskyňu Slobody, ľadovú jaskyňu, stanišovskú jaskyňu, bobovú drahu v Žiarcoch, Aquapark Tatralandia, Thermal Park Bešeňová, Kúpele Lúčky, Prosiecku Dolinu, Kvačiansku Dolinu, Žiarsku dolinu, Jánošíkovo múzeum v Liptovskom Mikuláši, Artikularny kostol v Svätom Kríži, Liptovskú Maru, mini ZOO, v Liptovskom Jáne mincovníčkovo, kaďa, cyklotrasy, turistika v okoli, výstupy na Kriváň, na Baranec, Múzeum Liptovskej dediny v Pribyline, strelnicu Liptov, nádherný výhľad na mesto Liptovský Mikuláš - háj Nicovô, Hurricane Factory, Galéria IIusia v Liptovskom Mikuláši.
Martina Molitoris (ubytovateľ) 2.7.2020
• Lesnícky skanzen a Čiernohronská železnička v Čiernom Balogu (21 km, 25 min autom). • Horehronský Expres, odchod z Brezna sobotu a nedeľu počas letných prázdnin (13 km, 14 min autom).
Andrea Hricová (ubytovateľ) 2.7.2020
Liptov - najvyhľadávanejšie rekreačné centrum na Slovensku.
Gabriela Mokráňová (sólo hosť - návštevník) 1.7.2020
Navštívila som Horehronské múzeum. Privítala by som Viac kultúry v okolí. Región je veľmi zaujímavý pre turistiku v lete aj v zime.
Eva Durisova (rodina s malými deťmi - návštevník) 30.6.2020
krasna priroda
Peter Rydlo (ubytovateľ) 30.6.2020
Návštevníkom odporúčame navštíviť známe Demänovské jaskyne.
Lenka Szabova (skupina - návštevník) 28.6.2020
Krásna príroda a kopec možností na krásne výlety
PhDr. Viera Devečková,René Devečka (ubytovateľ) 27.6.2020
rozmanité využitie aktivít na Liptove, veľké množstvo turistických atrakcií
Vladimira Kielarova (rodina s malými deťmi - návštevník) 24.6.2020
Milujeme Liptov, blízko Tatralandie, blízko Liptovskej Mary.
Gabriela Fraňová (ubytovateľ) 24.6.2020
Horehronie je vstupnou bránou do južnej časti Nízkych Tatier. Je to ideálne miesto na trávenie letnej aj zimnej dovolenky. Nachádza sa tu mnoho lyžiarskych stredísk, či vysokohorských chát, no okrem trávenia aktívnej dovolenky môžu návštevníci tiež spoznať viacero známych turistických atrakcií, ako napríklad Dedečkova chata, Čiernohronská železnica v Čiernom Balogu, Bystrianska jaskyňa či Jaskyňa mŕtvych netopierov. Spoznať Horehronie je možné tiež na elektrobicykloch aj na gumenom člne pri splave Hrona.
Mariana (rodina s malými deťmi - návštevník) 24.6.2020
Liptov je moja srdcovka
Jaroslav Nádeníček (rodina s malými deťmi - návštevník) 22.6.2020
v regionu je tolik vyžití že nebude stačit jeden pobyt
Ingrid Pavlovičová (rodina so staršími deťmi - návštevník) 19.6.2020
Určite odporúčam navštíviť neďaleký Liptovský Ján, kde je krásna príroda, známa kaďa kde sa dá okúpať. Celkovo Liptov je prekrásny
Alexandra Bielková (skupina - návštevník) 17.6.2020
Liptov je region bohaty na ponuky aktivit. Nasa jedina nevyhoda bola, ze sme prisli tesne po "corone", tak vela veci este nefungovalo / nebolo rozbehnutych.
Ivana Kormendyova (rodina s malými deťmi - návštevník) 17.6.2020
Krpacovo aj zbojsku určite
Libuše a Ivan Barochovi (starší pár - návštevník) 14.6.2020
nádherná příroda , hory, horské louky, hezké procházky
Danka Sochorová (ubytovateľ) 10.6.2020
Region LIPTOV je najnavštevovanejší. Turistika je krásna všetkými smermi. V lete navyše Liptovska Mara ponúka ryboov